شناسهٔ خبر: 169027 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

مردم، خائن را از خادم تشخیص می دهند/ ملت ایران فقط و فقط به مصلحت نظام بیاندیشند

جعفر راستی نماینده شبستر نماینده مردم شبستر در مجلس با بیان اینکه بدخواهان نظام کور خوانده اند که می توانند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیاندازند، گفت: مردم، خائن را از خادم تشخیص می دهند.

به گزارش «نماینده» جعفر راستی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۵ فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: تذکر من به بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران است که با تمام توان تلاش می کنند مجلس انقلابی را از چشم مردم بندازند، اما کور خوانده اند، ملت شریف و باهوش ایران، خادم را از خائن تشخیص می دهند و همانطور که در ۴۲ سال گذشته در مقابل استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده انقلاب مقاومت کرده اند، بعد از این نیز ایستادگی خواهند کرد. لذا درخواست من از ملت ایران این است که تبلیغات برخی از جناح ها توجه نکرده و فقط و فقط به مصلحت نظام بیاندیشند، چرا که به زودی شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود، بنابراین یکبار دیگر به فرزندان راستین انقلاب اعتماد می کنیم و شاهد توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی خواهیم بود.

نماینده مردم شبستر در مجلس یازدهم با تذکر به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: چرا پروژه آزادراه صفیان به سلماس بعد از ۱۵ سال به اتمام نرسیده و هر روز شاهد تصادفات مکرر هستیم و فقط در ۲ ماه گذشته ۸ نفر از همشهریان در این جاده به کام مرگ کشانده شده اند. چه کسی جوابگوی این خون هایی است که به ناحق ریخته می شود، امیدوارم مسئولان با تصمیم جدی خود این معضل ۱۵ ساله را از منطقه برطرف کنند.

نظر شما