شناسهٔ خبر: 168926 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

بیش از ۵۲ هزار نفر در انتخابات شوراها ثبت نام کردند

حاشیه بازدید «محمدصالح جوکار» نماینده یزد از پایگاه اطلاع رسانی «نماینده» رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه بیش از ۵۲ هزار نفر در انتخابات شوراها ثبت نام کردند، گفت: داوطلبانی که کد دریافت کردند اما موفق به ثبت نام نشدند، امروز می‌توانند مدارک خود را به فرمانداری‌ها تحویل دهند.

به گزارش  «نماینده» محمدصالح جوکار در توضیح وضعیت ثبت نام انتخابات شوراها، گفت: تعداد ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ساعت 24 شب گذشته به 52 هزار نفر رسید البته برخی کاندیداها کد را دریافت کردند اما به دلیل مشکلات فنی سیستم موفق به ثبت نام نشدند لذا ثبت آنها موکول به امروز شد بنابراین دواطلبانی که کد دریافت کردند امروز می‌توانند مدارک خود را به فرمانداری‌ها تحویل دهند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی افزود: داوطلبان مشارکت فعال در ثبت نام‌ داشتند، امیدواریم مردم بهترین گزینه را انتخاب کنند تا در چهار سال آتی مدیریت شهر در بهترین وضعیت قرار داشته باشد.

وی در ادامه یادآور شد: پس از اتمام ثبت نام داوطلبان، هیات‌های اجرایی و نظارت کار خود را آغاز می‌کنند و ظرف یک هفته آینده این کار انجام و داوطلبان دارای صلاحیت به فرمانداری‌ها اعلام می‌شوند. سپس شکایت داوطلبان به هیات‌های نظارت ارجاع داده و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و در نهایت نتایج نهایی به ستاد انتخابات کشور اعلام می‌شود. 

نظر شما