شناسهٔ خبر: 168917 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

توسط رئیس مجلس در شهرستان پیشوا صورت گرفت؛

افتتاح و واگذاری ۴۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

پیشوا طی مراسمی با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، ۴۴۰۰ واحد مسکونی در شهرستان پیشوا افتتاح و به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شد.

به گزارش «نماینده» مراسم افتتاح و تحویل ۳۵۲ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) صبح امروز (چهارشنبه ۲۷ اسفندماه) با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، اقبال شاکری و حسین نوش آبادی نمایندگان استان تهران، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و برخی از مسئولان کشوری و استانی در شهرستان پیشوا برگزار شد. در این مراسم به صورت نمادین کلید چهار واحد مسکونی توسط رئیس مجلس به خانواده‌های مددجو تقدیم شد.

در حاشیه این مراسم، دکتر قالیباف ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با برخی از مددجویان کمیته امداد، در جریان مشکلات و مسائل آن ها قرار گرفت و قول پیگیری این مسائل و مشکلات را داد.

همچنین همزمان با تحویل ۳۵۲ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان پیشوا، ۲۵۰۰ واحد مسکونی نیز در استان خراسان جنوبی و ۱۵۴۰ واحد مسکونی در استان کرمان به صورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح و به مددجویان این نهاد تحویل داده شد.

براساس این گزارش این ۳۵۲ واحد مسکونی که در تاریخ ۱۰ آذرماه سال جاری تکمیل و رونمایی شد، با اعتباری حدود ۶۸ میلیارد تومان به بهره برداری رسید و به مددجویان کمیته امداد با اولویت خانواده های بی سرپرست و جمعیت بالای ۳ نفر و تحت پوشش در شهرستان پیشوا تحویل داده شد.

گفتنی است که یک هزار و ۶۳۰ خانواده نیازمند در شهرستان پیشوا تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

نظر شما