شناسهٔ خبر: 166762 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

راه شهید «فخری‌زاده» را با قدرت ادامه می‌دهیم

امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: بنده به خانواده شهید فخری‌زاده اطمینان دادم که راه این شهید حتماً ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش«نماینده»، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به همراه نماینده ولی فقیه در وزرات دفاع صبح امروز در منزل شهید فخری زاده حضور یافت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  در حاشیه این دیدار در جمع خبرنگاران، گفت : امروز توفیق داشتیم که خدمت خانواده معظم شهید دکتر فخری‌زاده برسیم.

امیر حاتمی بیان کرد: حق شهید عزیزمان بر گردن همه ما بود که مراسمی باشکوه و درخور را برای ایشان داشته باشیم اما با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا و محدودیت‌هایی که به دلیل این مسئله اعمال شده، نهایتاً خدمت خانواده ایشان و منزل شهید عزیزمان رسیدیم و به آنان تسلیت گفتیم.

وی تصریح کرد: خانواده شهید فخری‌زاده مانند خود ایشان فرهیخته و با روحیه بسیار بالا بودند و همگی درخواست‌شان آن بود که راه شهید فخری‌زاده را با قوت ادامه دهیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  اظهار داشت: تنها درخواست همسر شهید فخری‌زاده از بنده آن بود که اجازه ندهید راه شهید عزیزمان بسته بماند و آن را ادامه دهید. بنده با اطمینان به ایشان عرض کردم که حتماً همه ما به ویژه همکاران، همیاران و شاگردان شهید فخری‌زاده راه ایشان را ادامه خواهیم داد.

امیر حاتمی گفت: شهید فخری‌زاده شاگردان زیادی را در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی و در حوزه‌های مختلف تربیت کرد که قطعاً راه این شهید بزرگوار با قدرت، سرعت و اطمینان از سوی آنان ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره ویژگی‌های شهید فخری‌زاده گفت: شهید عزیز ما یک انسان مخلص، پرتلاش، مبتکر و خلاق بود و همه عمر شریف خود را صرف کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه‌های مسئولیتی خود کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح متذکر شد: در هر مقطع از تاریخ انقلاب اسلامی، از دفاع مقدس تا امروز آنچه مورد نیاز دفاع کشور بود، از سوی شهید فخری‌زاده مورد توجه قرار گرفت و لازم است که به صورت مفصل درباره مجموعه تلاش‌های ایشان صحبت کنیم.

امیر حاتمی تأکید کرد: شهید فخری‌زاده در عرصه‌های مختلف ابتکارات و خلاقیت‌های بسیار زیادی داشته که ان‌شاءالله فرصتی فراهم شود تا درباره اقدامات ایشان به صورت مفصل صحبت کنیم.

نظر شما