شناسهٔ خبر: 166760 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: میزان

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس: پرچم هسته‌ای ایران افتادنی نیست

محمدصالح جوکار// رئیس کمیسیون «شوراها و امور داخلی کشور» مجلس با اشاره به ترور شهید «محسن فخری‌زاده» گفت: دشمنان باید بدانند اگر امروز پرچم از دسته یک دانشمند ما رها می‌شود یک دانشمند دیگری در همان جبهه آن پرچم را گرفته و به اهتزاز در خواهد آورد، بنابراین پرچم هسته‌ای ایران افتادنی نیست.

به گزارش «نماینده»، محمدصالح جوکار ، با اشاره به ترور شهید «محسن فخری‌زاده» گفت: ترور دانشمند عزیز و توانمند ما ضایعه بسیار دردناکی بود.


وی تأکید کرد: این جور نیست که با این ترور از فعالیت‌های خودمان دست برداریم؛ این مسیر به دست افرادی که پرورش یافته مکتب فخری‌زاده هستند ادامه پیدا خواهد کرد.


جوکار تصریح کرد: دشمنان باید بدانند با ترور و شهید کردن دانشمندان ما نمی‌توانند جلوی پیشرفت ما را بگیرند بلکه جوانان و محققان ما در این مسیر مصمم‌تر خواهند شد چراکه مسیرشان مسیر به حق و درستی است و بر این مسئله پافشاری خواهند کرد.


رئیس کمیسیون «شوراها و امور داخلی کشور» مجلس اظهار داشت: به کارگیری تروریست‌های دولتی از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا نمی‌تواند مانع پیشرفت هسته‌ای ایران شود لذا این مسیر مسیر ترسیم شده و چشم‌انداز مشخصی دارد و یقیناً به دست دانشمندان ایرانی تحقق پیدا خواهد کرد.


جوکار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ترور شهید فخری‌زاده چقدر می‌تواند گویای واهمه دشمن از پیشرفت‌های علمی و عقده گشایی شکست‌های راهبردی و منطقه‌ای باشد، گفت: دشمن به خوبی این مسئله را دریافت کرده است که نمی‌تواند جلوی پیشرفت هسته‌ای ایران را بگیرد.


وی با بیان اینکه حذف اشخاص، تهدیدهای فیزیکی از سوی دشمن راهی غلط است، اظهار داشت: دشمنان فکر می‌کنند با این ترورها می‌توانند مقابل فعالیت‌های هسته‌ای ایران بایستند و یا این فعالیت‌ها را متوقف کنند لذا دشمنان باید بدانند که این چنین نیست و اگر امروز پرچم از دسته یک دانشمند ما رها می‌شود یک دانشمند دیگری در همان جبهه آن پرچم را گرفته و به اهتزاز در خواهد آورد بنابراین پرچم هسته‌ای ایران افتادنی نیست.

این نماینده مجلس تاکید کرد: دشمنان نمی‌توانند با انجام برخی تحرکات بزدلانه مقابل یک جریان و یک ملت بایستند.

نظر شما