شناسهٔ خبر: 165822 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

بررسی نحوه هزینه کرد یک‌میلیارد یورو برای مقابله با کرونا در مجلس

خاتمی عضو کمیسیون بهداشت مجلس از حضور وزیر بهداشت و رئیس دیوان محاسبات در این کمیسیون برای بررسی نحوه تخصیص یک میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی به بخش سلامت خبر داد.

به گزارش «نماینده»، سیدمسعود خاتمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اشاره دستورکار هفته جاری کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: به دلیل تعطیلی روز یکشنبه زمان برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی نیز مانند زمان برگزاری جلسات صحن علنی تغییر کرده و بر اساس آن جلسات کمیسیون‌ها نیز در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به دستور کار روز دوشنبه کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده با حضور کارشناسان و مسئولان مربوطه در دستور کار روز دوشنبه کمیسیون بهداشت قرار دارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تشریح دستور کار روز سه‌شنبه این کمیسیون بیان داشت: همچنین دعوت از سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور به‌منظور بررسی آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با ویروس کرونا در دستور کار اعضای کمیسیون در این روز قرار دارد.

خاتمی تصریح کرد: همچنین در روز سه‌شنبه با حضور وزیر بهداشت و رئیس دیوان محاسبات نحوه تخصیص یک‌میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی به بخش سلامت در کمیسیون بهداشت بررسی می‌شود.

نظر شما