شناسهٔ خبر: 165601 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

درددل پیرمرد زابلی با رئیس مجلس درخصوص مشکلات طرح آبرسانی سیستان+فیلم

درد دل پیرمرد زابلی با قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع کشاورزان حوزه سیستان در جریان مشکلات طرح آبرسانی به ۴۶ هزار هکتار از اراضی دشت سیستان قرار گرفت.

به گزارش «نماینده»، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در جمع کشاورزان حوزه سیستان در جریان مشکلات طرح آبرسانی به ۴۶ هزار هکتار از اراضی دشت سیستان قرار گرفت.

محمد باقر قالیباف، صبح امروز در محل اجرای پروژۀ آب‌رسانی ۴۶ هزار هکتاری در زابل حضور یافت و ضمن بررسی اشکالات اجرایی و عملیاتی پروژه، بی‌واسطه با کشاورزان بومی منطقه گفت وگو کرد.

وی در واکنش به سخنان پیرمرد معترض زابلی درباره این پروژه گفت: حق با شماست پدر جان، اشکالاتی که می‌گوئید به اجرای طرح آبرسانی وارد است. برای پیگیری همین گلایه‌ها اینجا هستیم.

گفتنی است، طرح انتقال آب به دشت سیستان در پی سفر هیأت دولت در ابتدای سال ۹۳ مصوب و با عنایت رهبر معظم انقلاب بخش اول اعتبار آن با رقم ۵۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی تخصیص و جهت اجرا به وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو ابلاغ شد.

بنابر این گزارش، محمدباقر قالیباف صبح دیروز از طریق فرودگاه کنارک وارد استان سیستان و بلوچستان شد و مورد استقبال استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استان و بزرگان طوایف و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی، در این سفر سه روزه قرار است به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو کند و در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردم استان سیستان و بلوچستان قرار گیرد.

سفر قالیباف از چابهار آغاز شد و در ادامه جلسات متعددی در شهرستان‌های سراوان، ایرانشهر، زاهدان و منطقه سیستان برنامه‌ریزی شده تا از حضور رئیس مجلس در سیستان و بلوچستان حداکثر بهره لازم در راستای حل مشکلات استان و شکوفایی استعدادها برده شود.

درحال بارگزاری...

دریافت فایل قالیباف با حجم
23 MB

نظر شما