شناسهٔ خبر: 165434 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

قالیباف به سیستان و بلوچستان سفرمی‌کند/بازدید از پروژه‌های عمرانی

قالیباف رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: هفته آینده رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهد کرد و قرار است از پروژه‌های عمرانی استان بازدید و مشکلات آنان بررسی شود.

به گزارش «نماینده» محمدرضا رضایی کوچی  با اشاره به نظارت‌های میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: هفته آینده رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهد کرد.

وی بیان کرد: در این سفر رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار مردمی، پیگیر مشکلات استان سیستان و بلوچستان نیز خواهد بود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در راستای توزیع عادلانه فرصت‌ها و امکانات، رئیس مجلس شورای اسلامی به سیستان و بلوچستان سفر خواهد کرد و قرار است در این سفر از یک سو فرصت‌های بی نظیر استان دیده شود و از سوی دیگر، چالش‌ها و مشکلات مورد بررسی قرار گیرد.

رضایی کوچی افزود: برخی از اعضای کمیسیون عمران هم در این سفر رئیس مجلس را همراهی می‌کنند چرا که قرار است از پروژه‌های عمرانی بازدید به عمل آید.

وی بیان کرد: با توجه به عمق مشکلات استان سیستان و بلوچستان، رئیس مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفت که به این استان سفر کرده تا مشکلات مردم را به طور جدی پیگیری کند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی و پیگیری و تاکید جدی برای حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان از اهداف این سفر است.

رضایی کوچی تاکید کرد: در صورتی که برای حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان نیاز به قانون باشد، مجلس آمادگی کامل دارد و در بودجه سال آینده و برنامه هفتم توسعه به این مسئله مهم توجه خواهد شد.

نظر شما