شناسهٔ خبر: 165107 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: میزان

فشار آمریکا بر کشورها جهت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم گفت: تا زمان باقیمانده به ۱۳ آبان و انتخابات آمریکا، کشورهای عربی بیشتری از سوی آمریکا تحت فشار قرار می‌گیرند تا اعلام عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی را داشته باشند.

به گزارش «نماینده»،محمد ابراهیم رضایی، با اشاره به تلاش آمریکا برای عادی سازی روابط میان کشورهای عربی منطقه با رژیم صهیونیستی اظهار داشت: تا زمان باقیمانده به ۱۳ آبان و انتخابات آمریکا، کشورهای عربی بیشتری از سوی آمریکا تحت فشار قرار می‌گیرند تا اعلام عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی را داشته باشند.

وی افزود: عادی سازی روابط کشورهای عربی بیشتر با رژیم صهیونیستی، برگ برنده‌ای برای ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری است و باعث جذب حمایت یهودیان آمریکا  از او در انتخابات ریاست جمهوری می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم گفت: راه کشورها در انتخاب رژیم صهیونیستی به عنوان کشوری دوست، از هم جداست. قطعاً از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای عرب منطقه چیزی عاید این رژیم جنایتکار نمی‌شود.

رضایی با اشاره به اینکه اعلام عادی سازی ارتباط رژیم صهیونیستی با کشورهای عرب منطقه تاثیری در موازنه قدرت منطقه ندارد، تاکید کرد: ایران قدرت برتر منطقه است و حرکات آن‌ها تهدیدی برای جمهوری اسلامی ایران به حساب نمی‌آید.

نظر شما