شناسهٔ خبر: 163726 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

جریان تحریف به‌دنبال ایجاد موج ناامیدی در جامعه است

 عباس‌ زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه جریان تحریف به دنبال ایجاد موج ناامیدی در جامعه است، گفت: این جریان به دنبال نادیده گرفتن پیشرفت ها و واقعیات کشور است.

به گزارش «نماینده»، محمود عباس زاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  ، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره جریان تحریف، اظهار داشت:جریان تحریف آن عده از اشخاص داخلی هستند که با سرسپردگی به حامیان خارجی و تبعیت از رسانه های معاند، تلاش می کند از طریق عملیات روانی، اوضاع کشور را نابسامان جلوه دهند و باعث ایجاد موج ناامیدی در جامعه شوند.

وی با بیان اینکه جریان تحریف، به دنبال نادیده گرفتن پیشرفت ها واقعیات کشور است، افزود: جریان مذکور انگیزه و امید را از مردم گرفته و تلاش می کند مشکلات کشور را چند برابر نشان دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه این جریان به دنبال القای این موضوع است که بدون غرب نمی توانیم پیشرفت کنیم، گفت: این در حالی است که ما بسیاری از پیشرفت ها از جمله پیشرفت های هسته ای را با توجه به ظرفیت های درونی به دست آورده ایم لذا نباید تحریم ها را بزرگ نمایی کرد.

عباس زاده با تأکید بر اینکه این ظرفیت در کشور وجود دارد تا با اتکا به نیروی درون از مشکلات برون رفت داشته باشیم، ادامه داد: لازم است به ظرفیت های داخلی خود تکیه کرده و با تقویت آنها موانع را از پیش روی پیشرفت کشور برداریم.

وی تصریح کرد: راه مقابله با این جریان تقویت اراده و تکیه بر ظرفیت داخلی است، اگر ما اراده کنیم که مشکلات را حل کنیم و به غرب توجه نکنیم آن وقت پیشرفت می کنیم.
نماینده مشکین شهر در مجلس بیان داشت: البته وظیفه مسئولان بسیار سنگین است و باید تلاش کنند در راستای مقابله با این جریان و با عملکرد مثبت خود مردم را به آینده امیدوار کنند.

نظر شما