شناسهٔ خبر: 163592 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

رهنمودهای رهبری چراغ هدایتی برای مسئولین نظام است

حسن پور/2 یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاکیدات اخیر رهبری انقلاب در حوزه اقتصاد تاکید کرد: همیشه توانسته ایم با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش مضاعف، تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل کنیم.

به گزارش «نماینده»، شهباز حسن پور، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در روز عید قربان گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در هر مقطعی منشوری است برای کارگزاران نظام جمهوری اسلامی. فرمایشات عید قربان ایشان نیز مانند همیشه کاملا راه گشا بوده و چراغ هدایتی است برای مسئولین نظام.

نماینده مردم سیرجان در مجلس افزود: در این مرحله نیز فرمایشات عالمانه ایشان خطاب به مسئولین ایجاب می کند در مجلس به کمیسیون های تخصصی و در دولت نیز به شورای عالی اقتصاد و وزرای اقتصادی ماموریت داده شود که در حوزه تولید به نحوی عمل شود تا تهدید دشمنان قسم خورده را به یک فرصت تبدیل کنیم.

حسن پور اظهار کرد: چنانچه در این ۴۰ سال همیشه شاهد تهدیدها و تحریم های ظالمانه یک طرفه مستکبرین علیه ملت مظلوم ایران بوده ایم، که البته همیشه هم توانسته ایم با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش مضاعف این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم، امیدوارم در این مقطع نیز بتوانیم تحریم ها را به فرصت تبدیل کرده و بخشی از مشکلات کشور را برطرف کنیم.

نظر شما