شناسهٔ خبر: 163235 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه بررسی شد

حسن پور/2 نایب رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس گفت: نشست کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس برای بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان صبح امروز برگزار شد .

به گزارش «نماینده»،شهباز حسن پور بیگلری نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نشست کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس برای بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان صبح امروز برگزار شد.

وی افزود: این طرح از سوی هیأت رئیسه برای بررسی به کمیسیون آیین نامه ارجاع شده بود و کمیسیون آیین نامه نیز امروز برای بررسی این طرح تشکیل جلسه داد.

نایب رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز 9 نفر از نمایندگان برای صحبت در باره طرح شفافیت در کمیسیون آیین نامه ثبت نام کردند که البته همه آنها موافق بودند و مخالفی وجود نداشت اما نقطه نظرات کارشناسی پیرامون این طرح داشتند.

حسن پور خاطرنشان کرد: از میان 9 نفر ثبت نام کننده برای سخنرانی در باره طرح شفافیت آراء نمایندگان با توجه به زمان و وقت کمیسیون فرصت شد تا تنها 4 نفر از نمایندگان مطالب خود را مطرح کنند.

وی در پایان گفت: به همین دلیل با توجه به نیمه‌تمام ماندن بحث‌ها و صحبت‌ها ادامه بررسی و رأی‌گیری در مورد کلیت طرح شفافیت آراء در کمیسیون آیین نامه به جلسه بعد موکول شد.

نظر شما