شناسهٔ خبر: 162539 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

پژمانفر: چرا وزیر ورزش معرف یک شرکت گمنام در قرارداد مارک ویلموتس بوده است

پژمانفر431 نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: چرا وزیر ورزش و جوانان معرف یک شرکت گمنام درماجرای قرارداد مارک ویلموتس بوده است؟

به گزارش  «نماینده» حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی طی تذکری به مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد که چرا وزیر ورزش معرف یک شرکت گمنام در ماجرای قرارداد مارک ویلموتس بوده است.

متن کامل تذکر نماینده مردم مشهد به وزیر ورزش و جوانان به طرح زیر است:

خلاصه تذکر:

چرا وزیر ورزش معرف یک شرکت گمنام در قرارداد مارک ویلموتس بوده است؟

شرح تذکر:

در پی افشای نامه نگاری های صورت گرفته و تائید مقامات رسمی فدراسیون فوتبال، چرا وزیر ورزش و جوانان مبادرت به معرفی گزینه های سرمربیگری تیم ملی فوتبال از طریق یک شرکت گمنام کرده که زمینه فعالیتش نیز فوتبال و ورزش نبوده است؟ نامه نگاری این شرکت که توسط آقای سلطانی فر در هلند افتتاح و راه اندازی شده، چرا از طریق ایشان در دو نوبت به فدراسیون منتقل شده است؟ با چنین دخالت آشکاری که توسط وزیر ورزش صورت گرفته که مقامات وقت فدراسیون نیز به صورت تلویحی آن را علنی کرده اند و حتی به بندهای قرارداد با ویلموتس نیز تسری پیدا کرده، ایشان بایستی پاسخگوی وضعیت کنونی باشند. آقای سلطانی فر بایستی پاسخگوی وضعیت مخاطره آمیز تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و هدر رفتن چندین میلیارد از بودجه بیت المال در قالب قرارداد با یک مربی ناکارآمد و ناتوان باشد.

برخی کاربران خبرگزاری فارس با ثبت سوژه‌هایی در سامانه «فارس من» خواستار استیضاح وزیر ورزش شدند

نظر شما