شناسهٔ خبر: 161967 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

دولت مجوزهای لازم برای اصلاح بودجه ۹۹ را دارد

حسین زاده بحرینی نماینده مشهد در مجلس گفت:دولت تاکنون مجوزهای برای جبران کسری بودجه از شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا دریافت کرده است و به نظر همین مجوزها تاکنون کفایت کرده است.

به گزارش «نماینده»، محمد حسین بحرینی نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه از سوی دولت به قوه مقننه، گفت: دولت اعلام کرده است این لایحه را امروز به مجلس ارائه خواهد کرد که باید پس از ارائه بر روی این موضوع در پارلمان کار شود.

وی درباره اصلاح بودجه سال ۹۹ کل کشور به دلیل کسری بودجه دولت، اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت  تا این لحظه مجوزهای لازم را  از شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای اصلاح بودجه سال ۹۹ را دریافت کرده است به نظر نمی‌رسد نیاز باشد تا اصلاحاتی از سوی مجلس انجام شود.

نماینده مشهد در مجلس تصریح کرد: دولت تاکنون مجوزهای برای جبران کسری بودجه از شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا دریافت کرده است و به نظر همین مجوزها تاکنون کفایت کرده است.

بحرینی با تاکید براینکه مجلس این آمادگی را دارد که در صورت نیاز بودجه سال ۹۹ را اصلاح کند، اظهار داشت: اگر دولت احساس نیاز کند که باید ساختار بودجه سال ۹۹ تغییراتی داشته باشد و  لایحه‌ای در این زمینه به مجلس ارائه کند، نمایندگان این موضوع را بررسی می‌کنند.

نظر شما