شناسهٔ خبر: 161962 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

مبارزه با فساد وجه تمایز مجلس یازدهم با ادوار گذشته است

آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی معتقد است که مبارزه با فساد وجه تمایز مجلس یازدهم با ادوار گذشته است.

به گزارش «نماینده»،حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های یادهمین دوره مجلس را مبارزه جدی با فساد و قطع دست چپاولگران دانست و گفت: قاطبه نمایندگان مجلس در دوره یازدهم بر این عقیده هستند که باید با فساد به طور جدی مبارزه شود.

وی با بیان اینکه عزم جدی و راسخ در نمایندگان دوره یازدهم مجلس برای مبارزه قاطع با فساد وجود دارد، اظهارداشت: معتقدم مبارزه با فساد وجه تمایز مجلس یازدهم با دیگر ادوار مجلس است و قاطبه نمایندگان در این دوره عزم جدی‌تری برای مبارزه با فساد دارند.

نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم تصریح کرد: البته منکر تلاش‌های نمایندگان مجلس در ادوار گذشته برای مبارزه با فساد نیستیم، کمااینکه طرح‌ها و لوایح خوبی در ادوار مختلف در این راستا بررسی و تصویب شده، اما معتقدم کافی نبوده و یا حتی‌الامکان قدرت بازدارنگی کافی را نداشته است.

حجت‌الاسلام آزادی‌خواه یکی دیگر از اولویت‌های مجلس یازدهم را گسترش عدالت دانست و گفت: مجلس یازدهم باید در زمینه تحقق این عدالت گام‌های مؤثری بردارد که این امر ایجاب می‌کند در امر تقنین و تنقیح قوانین و کنار گذاشتن قوانین دست و پا گیر و متناقض و رفع موانع توسعه کشور، به‌ویژه در حوزه معیشت مردم، اقتصاد و امر سرمایهگذاری اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم در پایان خاطرنشان کرد: در فرآیند مبارزه با فساد، باید از نفوذ افراد فاسد به نظام اداری کشور جلوگیری شود و نیز فضایی ایجاد شود تا موضوع فساد و مفسدان اقتصادی به خوبی پیگیری و با مرتکبان جرائم برخورد قاطعی انجام شود.

نظر شما