شناسهٔ خبر: 161901 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

منتخب گچساران سندی برای دفاع از خود ارائه نکرده

نادری نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در جلسه امروز که به منظور بررسی اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون برگزار شد، تاجگردون حضور نداشت و گویا اسنادی هم به شعبه برای دفاعیات خود ارائه نکرده است.

به گزارش «نماینده»، احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز شعبه ۱۲ مجلس، اظهار داشت: جلسه امروز این شعبه به منظور بررسی اعتراض تعدادی از نمایندگان مجلس بر اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران تشکیل شد.

وی افزود:‌ در این جلسه که با حضور ۹ نماینده معترض به اعتبارنامه تاجگردون تشکیل شد نمایندگان به بیان دلایل خود به همراه اسناد موجود در خصوص اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون پرداختند.

نماینده مردم تهران در مجلس بر همین اساس گفت:‌ نمایندگان معترض طی نامه‌ای به هیأت رئیسه خواستار اختصاص زمان بیشتری برای رسیدگی اعتبارنامه تاجگردون شدند.

نادری ادامه داد: ما (معترضان به اعتبارنامه تاجگردون) همچنین مجددا نامه‌ای جداگانه‌ای به شورای نگهبان برای رسیدگی بیشتر به اعتبارنامه تاجگردون ارسال کردیم.

نماینده مردم تهران با اشاره به اینکه تا ساعت ۹:۳۰ جلسه به حدنصاب ۱۲ نفر اعضای شعبه نرسید، خاطر نشان کرد: طبق ماده ۳۰ آیین نامه، هیات رییسه مجلس برای ادامه رسیدگی در شعبه تعیین تکلیف خواهد کرد.

وی بر همین اساس اضافه کرد: بر اساس مذاکرات صورت گرفته هیأت رئیسه مجلس ۵ روز کاری برای بررسی مجدد به نمایندگان معترض مهلت داد تا نسبت به اعتبارنامه این منتخب مجلس بررسی بیشتر صورت گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه غلامرضا تاجگردون در جلسه امروز حضور نداشت گفت: تا کنون اسنادی از سوی تاجگردون دال بر دفاعیات خود در برابر اعتراضات نمایندگان به شعبه ۱۲ مجلس ارائه نشده است و وی در جلسه امروز هم برای دفاعیات حضور نداشت.

نظر شما