شناسهٔ خبر: 161813 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

رئیس سنای پاکستان: قالیباف را دوست نزدیک خود می‌دانیم

محمد صادق سنجرانی محمد صادق سنجرانی عنوان کرد: رییس جدید مجلس شورای اسلامی، دوست دیرینه پاکستان بوده و از محبوبیت بالایی نزد ملت ایران برخوردار است و ما آقای دکتر قالیباف را دوست نزدیک خود می‌دانیم.

به گزارش «نماینده»،محمد صادق سنجرانی رئیس مجلس سنای پاکستان روز جمعه با صدور بیانیه ای  از  محمدباقر قالیباف به عنوان دوست دیرینه ملت پاکستان یاد کرد و انتخاب وی با رای بالا و قاطع نمایندگان ملت ایران به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران  را تبریک گفت.

در بیانیه محمد صادق سنجرانی،  ریاست مجلس سنای پاکستان از فعالیت های ارزنده و تجارب گرانقدر قالیباف در مناصب پیشین تجلیل و  برای وی آرزوی موفقیت شده است. 

رییس مجلس سنای پاکستان  در پیام خود افزوده است: رییس جدید مجلس  شورای اسلامی، دوست دیرینه پاکستان بوده و از محبوبیت بالایی نزد ملت ایران برخوردار است و  ما آقای دکتر  قالیباف را دوست نزدیک خود می‌دانیم. 

رئیس مجلس سنای پاکستان همچنین  با تاکید بر گسترش بیش از پیش روابط این کشور با جمهوری اسلامی ایران برای تعمیق صلح، ثبات و رفاه در منطقه ابراز امیدواری کرد که روابط برادرانه و نزدیک دو کشور در دوران ریاست قالیباف در مجلس  شورای اسلامی  بیش از گذشته تحکیم و توسعه خواهد یافت. 

وی با اشاره به اهمیت همدلی و همکاری  روسای مجالس دو کشور، خواستار توسعه مناسبات پارلمانی و تقویت تعاملات  منطقه‌ای و جهانی برای مبارزه با  شیوع ویروس کرونا شد و گفت: پاکستان بر ضرورت تقویت همکاری‌های دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد.

نظر شما