شناسهٔ خبر: 161785 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

مجلس تراز اسلامی را باید به نمایش بگذاریم

تقوی رئیس سنی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تراز اسلامی را باید به نمایش بگذاریم؛ این مجلس دشمن شناس است و توجه به مشکلات معیشتی مردم دارد.

به گزارش «نماینده»، حجت الاسلام سیدرضا تقوی رئیس سنی مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در صحن علنی مجلس،  اظهارداشت: مجلس تراز اسلامی را باید به نمایش بگذاریم؛ این مجلس دشمن شناس است و توجه به مشکلات معیشتی مردم دارد.

وی افزود: این صندلی‌ها موقتی است و امانت دست ماست؛ ما امانت دار خوبی هستیم یا نیستیم؟  انشالله امانت دار خوبی برای مردم باشیم. مجلس تراز اسلامی اول از خودش شروع می‌کند و بعد به دیگر دستگاه‌ها می‌پردازد. مجلس تراز اسلامی، تراز اخلاقی هم هست. مجلس مرکز سیاست و سیاستگذاری است.

رئیس سنی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما عصاره این ملتیم و برآمده از الله اکبرهای مردم هستیم و روی این صندلی‌هایی که نشستیم پایه‌هایش روی خون شهداست. ما چهار سال در این ساختمان زیر این گنبد و بارگاه هستیم.

تقوی گفت: در مجلس بیش از ۱۲۰۰ کارمند داریم و به اینها سلام می‌کنیم چون همه بسیج شده اند تا به ما خدمت بدهند؛  هیأت رئیسه باید به این کارشناسان توجه کنند. به اینها بها بدهیم و از تخصص اینها بیشتر استفاده کنیم.

ادامه دارد…

نظر شما