شناسهٔ خبر: 161752 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

ورود نفتکش ایرانی به ونزوئلا باعث سرافکندگی آمریکا شد

حسن همتی منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم گفت: ارسال بنزین به ونزوئلا مانند در هم کوبیدن پایگاه نظامی آمریکا در «عین الاسد» موجب سرافکندگی و حقارت بیش از پیش آنها شد.

به گزارش «نماینده»، حسن همتی منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم، اقدام ایران در ارسال بنزین به ونزوئلا با وجود تهدیدات آمریکا را یک اقدام درست و کاملاً استراتژیک دانست و گفت: ما نباید به تهدیدهای آمریکا توجه کنیم.

وی افزود: ایران اسلامی سیاست بسیار اصولی و خوبی را برای ارسال بنزین به ونزوئلا انتخاب کرد و نشان داد که در مقابل هر گونه تهدید و زیاده‌خواهی‌های آمریکا می‌ایستد.

منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم با اشاره به تقابل ایران و آمریکا بعد از پیروی انقلاب اسلامی، تاکید کرد: ایران بیش از چهل سال است که با اقتدار سیاست‌های خود را پیش برده و از تهدیدات آمریکا هم هراسی ندارد و نشان داد که با وجود تحریم و فشار روز به روز قوی‌تر شده است؛ ملت ما هیچ گاه گوش به تهدیدات و زیاده خواهی نداده است.

همتی گفت: آمریکا بارها و بارها در مقابل ملت شریف ایران تحقیر شده است و ارسال بنزین به ونزوئلا نیز در کنار در هم کوبیدن پایگاه نظامی آنها در «عین الاسد» قرار گرفت و موجب سرافکندگی و حقارت بیش از پیش آمریکا شد.

نظر شما