شناسهٔ خبر: 161707 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

پیشنهاد منتخب مجلس برای لغو تعطیلات تابستانی و مرخصی نمایندگان

صحن مجلس نماینده مردم دماوند در مجلس یازدهم گفت: پیشنهاد می کنم تعطیلات تابستانی مجلس و مرخصی های نمایندگان لغو شود اما تعداد جلسات کمیسیون ها برای تصویب قوانین کارآمد افزایش یابد.

به گزارش «نماینده»،سید احمد رسولی‌نژاد  منتخب مردم دماوند و فیروزکوه  در مجلس یازدهم، با بیان اینکه باید فعالیت نمایندگان و مجلس یازدهم نسبت به دوره های قبل افزایش یابد، اظهار داشت: معتقدم مجلس باید مانند زمان بررسی بودجه سالیانه در مجلس به صورت مداوم در 2 یا 3 شیفت کار کند و قوانینی را وضع کند که تاثیرگذار باشد و گره ای از مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی آنها باز کند.

وی افزود: پیشنهاد می کنم تعطیلات تابستانی مجلس  و  مرخصی های نمایندگان لغو شود، سرکشی به حوزه های انتخابیه و همچنین تعداد جلسات علنی پارلمان کاهش یابد، اما تعداد جلسات کمیسیون های تخصصی افزایش یابد تا نمایندگان با بررسی و تصویب قوانین کارآمد و تاثیرگذار، شرایط رفاه مردم را فراهم کنند.

منتخب مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم یادآور شد: درست است که بودجه سال 99 بسته شده اما مجلس می تواند در جلسات کمیسیون های تخصصی راه هایی را برای ایجاد درآمد و بهبود معیشت مردم پیدا کند.

رسولی نژاد تصریح کرد: عملکرد مجلس یازدهم باید به گونه ای باشد که مردم احساس کنند، اولویت مجلس یازدهم به دور از توجه به مسائل حاشیه ای پرداختن به مسائل اصلی زندگی مردم از جمله اقتصاد، همسان سازی حقوقها و مقابله با تورم، رکود و بیکاری است.

منتخب مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم، گفت: مردم باید تاثیر عملکرد مجلس یازدهم را در بهبود وضعیت معیشتی و اقتصاد خود احساس کنند تا اعتمادشان به نمایندگان، مسئولان و مجلس به عنوان نهاد قانون گذاری افزایش بیشتری یابد.

نظر شما