شناسهٔ خبر: 161694 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: میزان

حاج قاسم و سپاه قدس، خنثی کننده توطئه‌های صهیونیست‌ها

محمدصالح جوکار// منتخب مجلس یازدهم با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی و نیروهایش خنثی کننده توطئه‌های ریز و درشت صهیونیست‌ها در منطقه بودند گفت: حاج قاسم سلیمانی در روز قدس امسال همراه ما نیست، اما یادآوری خدماتی که او در حق جبهه مقاومت داشته است آرامش بخش دل‌های ماستٰ.

به گزارش «نماینده» محمد صالح جوکار اظهار کرد: اهمیت روز قدس امسال به مراتب نسبت به سالیان گذشته بیشتر است چرا که امروز صهیونیست ها و آمریکا در شکننده ترین شرایط ممکن به سر می برند.

وی افزود:‌ درست است که امسال راهپیمایی روز قدس را به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی در کشورمان نخواهیم داشت اما قلب ها و ذهن های همگی ما در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همراه با ملت مظلوم فلسطین است.

منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در روز قدس امسال همراه ما نیست اما یادآوری خدماتی که او در حق جبهه مقاومت داشته است آرامش بخش دل های ماستٰ‌ تاکید کرد: حاج قاسم سلیمانی و نیروهایش خنثی کننده توطئه های ریز و درشت صهیونیست ها در منطقه بودند و اطمینان داریم که مسیر مقاومت ملت های آزاده منطقه غرب آسیا از این پس نیز با شتاب بیشتری نسبت به گذشته به پیش خواهد رفت.

نظر شما