شناسهٔ خبر: 161665 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

منتخب بابل: مجلس یازدهم مرکز کنترل و فرماندهی پیشرفت آرمانی انقلاب می شود

کریمی فیروزجایی منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم گفت: مجلس آتی با تدوین سازوکار عملیاتی برای چابکی و بانشاطی کشور براساس بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب به مرکز کنترل و فرماندهی پیشرفت آرمانی نظام اسلامی تبدیل خواهد شد.

 به گزارش «نماینده»،علی کریمی فیروزجایی منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم، گفت: مجلس یازدهم با طراحی اتاق فرمان باهوش و با انگیزه بالای خدمت رسانی به حذف حواشی مجلس دهم که به ناکارآمدی آن در حل چالشهای اساسی کشور منجرشد، همت می گمارد.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با انتقاداز فقدان استراتژی مدون برای هدایت و راهبری بخش های مولد و اثربخش کشور در مسیر توسعه و پیشرفت، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی باید به کانون هوشمند کنترل مراکز راهبردی و عملیاتی کشور در مسیر تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تبدیل شود.

وی نقش  مجلس را در حل نیازهای بنیادین کشور حائز اهمیت دانست وافزود: مجلس باید در موضوعات اساسی کشور مانند التهابات ارزی، افزایش یکباره و سه برابری قیمت بنزین ، تاراج18میلیارد دلاری خزانه ملی به بهانه واقعی کردن قیمت ارز و نیز اجرای برجام و افزایش حقوق نجومی بگیران عملکرد دقیق، شفاف واقناع کننده داشته باشد .

منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم در این ارتباط یادآور شد: مجلس دهم به دلیل همراستایی انکارناپذیر با دولت از توجه به نیازهای اساسی کشور و مردم غافل ماند.

 کریمی فیروزجایی تصریح کرد: مجلس در تراز انقلاب باید چابک ، بانشاط و تامین کننده منافع پایدار کشور در موضوعات گوناگون باشد .

این عضو منتخبان مجلس یازدهم از تدوین دستورکار فشرده و اولویت دار مجلس آینده خبر داد و افزود: مجلس یازدهم به سرعت با عبور از سازمان یافتگی داخلی و با وحدت حداکثری وارد موضوعات اساسی کشور خواهد شد.

منتخب مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف های مشهودقوانین اداره مجلس تصریح کرد: مجلس یازدهم با حذف قوانین درهم تنیده داخلی در اداره خانه ملت قدرت و اقتدار نمایندگان مردم را در اعمال نظارت بهینه بر عملکرد دولت ارتقاء می بخشد.

نظر شما