شناسهٔ خبر: 161620 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

قالیباف: انشالله وکیل الملّه باشیم/گوش شنوا برای صحبت‌ها و مشکلات داریم

قالیباف منتخب تهران در مجلس یازدهم گفت: اساسا کار ما و تعهدی کار داریم این است که انشالله وکیل المله باشیم و خواسته های همه مردم را در اقصی نقاط کشور به درستی نمایندگی کنیم.

به گزارش «نماینده»،محمد باقر قالیباف منتخب تهران در مجلس یازدهم بعدازظهر امروز (یکشنبه) در نشستی با فعالان صنعت و معدن که به دعوت برخی نهادها و مراکز مرتبط از جمله اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران، خانه صنعت معدن و تجارت ایران، خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران، انجمن مدیران صنایع، خانه معدن و صنعت استان تهران و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو برگزار شد، اظهارداشت: در بین نمایندگان تهران این توافق صورت گرفت که حتما در خدمت مردم عزیزمان در حوزه انتخابیه تهران باشیم.  

وی گفت: نکاتی که اینجا گفته می شود همه دقیق و بجا است، وقتی ما نوارهای جلسات ده سال قبل را گوش بدهیم می بینم که همین حرف های امروز را با آماری متفاوت، آن زمان هم گفته ایم. 

قالیباف با بیان اینکه کیک اقتصاد کشور در هفت سال گذشته ۳۴ درصد کوچکتر شده است، افزود: منتخبین مجلس یازدهم این پیام را به مخاطبین و فعالین اقتصادی کشور در سال جهش تولید که انتظار حضرت آقا از همه ما در یک دهه اخیر، تحول در عرصه اقتصادی است میدهند که انشالله ما حتما گوش شنوا برای صحبت ها و مشکلات شما داریم. 

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: اساسا کار ما و تعهدی کار داریم این است که انشالله وکیل المله باشیم و خواسته های همه مردم را در اقصی نقاط کشور به درستی نمایندگی کنیم. 

وی ادامه داد: امیدواریم که انشالله همه دست به دست هم بدهیم و بدانیم که چه مشکلاتی وجود دارد تا در جهت حل آن گام برداریم. 

قالیباف تصریح کرد: باور شخصی من این هست که اگر در مجلس آینده (مجلس یادزهم) با همکاران به فهم مشترکی برسیم؛ باید رویکرد مساله محوری را در حوزه های مختلف برای حل مشکلات کشور داشته باشیم. 

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در پایان خاطرنشان کرد: اگر با این نگرش به مسائل نگاه کنیم حتما یکی پس از دیگری گره های حوزه اقتصاد را باز خواهیم کرد که حالا این می تواند نظارت باشد، برداشته شدن بخشی از قوانین باشد یا اگر هر کجا ضرورت پیدا کرد قانونی جدید مصوب شود.

نظر شما