شناسهٔ خبر: 160759 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

عباسی: امکان ادامه برگزاری جلسات صحن بدون سیستم رأی‌گیری وجود ندارد

عباسی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: امکان برگزاری جلسات صحن بدون سیستم و امکان رای گیری الکترونیکی به آن شکلی که امروز برگزار شد وجود ندارد و در صدد هستیم تا سیستم‌ها نصب و راه‌اندازی شده و در اختیار همه نمایندگان حاضر در صحن قرار گیرد.

به گزارش «نماینده»، اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، گفت: امکان ادامه برگزاری جلسات صحن بدون سیستم و رأی‌گیری الکترونیکی به آن شکلی که امروز و دیروز برگزار شد وجود ندارد.

وی افزود: تمام تلاش ما بر این است که سیستم تمام نمایندگان ضمن رعایت فاصله معین شده و اصول بهداشتی نصب و این امکان برخورداری از سیستم برای تمام نمایندگان حاضر در صحن فراهم شود.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: تلاش ما بر این است که تمام ظرفیت صحن برای حضور نمایندگان استفاده شود و جلسات را با کیفیت بهتری تا هفته‌های آینده برگزار کنیم.

عباسی با اشاره به نشست اعضای هیأت رئیسه با روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس خاطرنشان کرد: در این جلسه بنا شد تا کمیسیون‌ها فعال شوند و برنامه‌های در دستورکار خود را به سرانجام برسانند تا تکلیف طرح‌ها و لوایح نیمه کاره تا پایان این دوره مجلس مشخص شود.

وی در پایان گفت: در جلسه اعضای هیأت رئیسه که پس از نشست با روسای کمیسیون‌های تخصصی برگزار شد، بنا بر این شد تا جلسه دیگری در روز دوشنبه هفته آینده با روسای کمیسیون‌ها برگزار شود و روسای کمیسیون‌ها برنامه‌های خود را به هیأت رئیسه ارائه کنند و سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده نیز جلسات صحن را خواهیم داشت.

نظر شما