شناسهٔ خبر: 160613 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

باید مقررات دست و پاگیر در حوزه اقتصادی و تولید را بزداییم

حسین رئیسی  منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه با سرمایه گذاری و برنامه ریزی لازم و افزایش نظارت‌ها می‌توانیم جهش تولید را تحقق ببخشیم گفت: با کار و فعالیت جهادی می‌توانیم با وجود تحریم‌ها در تولید جهش داشته باشیم.

به گزارش «نماینده»، حسین رئیسی منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم، با اشاره به نام گذاری سال جاری به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: لازمه هر تولیدی در کشورمان سرمایه گذاری است و اگر بنا داشته باشیم رشد و توسعه مناسبی در بخش تولید داشته باشیم باید در بخش‌های مختلف اقتصادی، سرمایه گذاری لازم را انجام دهیم.

وی افزود: قطعا با سرمایه گذاری و برنامه ریزی لازم و افزایش نظارت‌ها می‌توانیم جهش تولید را تحقق ببخشیم.

منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم تصریح کرد: باید در سال جاری فضای کسب و کار بهتری را در کشورمان شکل داده و با تصویب مقررات و رفع خلاءهای قانونی و نظارت‌های بیشتر بر این امور و هم چنین نظارت بر صدور مجوزها و تسهیل کار و اشتغال و تولید گام‌های اساسی در این حوزه برداریم.

** باید مقررات دست و پاگیر در حوزه اقتصادی و تولید را بزداییم

رئیسی گفت: اگر بتوانیم مقررات دست و پاگیر در حوزه اقتصادی و تولید را بزداییم، رسیدن به جهش تولید کار سختی نیست. به همین دلیل باید با رفع موانع تولید تسهیلات این بخش را برای ورود به سرمایه گذاران آماده کنیم.

وی اضافه کرد: مجلس یازدهم عزم خود را برای تحقق جهش تولید در کشور جزم کرده است و به همین دلیل بیش از ۱۹۲ منتخب مجلس آتی برنامه‌ای به مقام معظم رهبری آمادگی خود را برای تحقق نام‌گذاری شعار سال جاری اعلام کردند.

**برای جهش تولید نیازمند اصلاح نظام بانکداری و نظام مالیاتی هستیم

منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم اظهار داشت: شاید جهش تولید برای برخی کشورها به دلیل تحریم نبودن‌ها امری مرسوم باشد اما نمایندگان مجلس یازدهم قطعا با کار و فعالیت جهادی و تمرکز بر این حوزه الگوی اقتصادی مناسبی در دنیا ایجاد کرده و اعلام خواهیم کرد که با وجود تحریم‌ها و فشارهای آمریکا به خوبی می‌توانیم ضمن جهش تولید اقتصاد مقاومتی را در کشورمان تسری دهیم.

رئیسی تصریح کرد: برای جهش تولید نیازمند اصلاح نظام بانکداری و نظام مالیاتی هستیم. به همین دلیل منتخبان مجلس یازدهم از هم اکنون ضمن افزایش ارتباطات خود و جلسات مستمر استانی بنا دارند تا با دست پر به مجلس آمده و بکوشیم اصلاحات لازم را در حوزه قوانین و مقررات عملی کرده و روند تولید و اشتغال را در کشورمان بهبود ببخشیم.

نظر شما