شناسهٔ خبر: 160596 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

تصمیم هیئت رئیسه مجلس درباره شیوه برگزاری جلسات کمیسیون‌ها/ پیش‌بینی ۴ محل برای برگزاری جلسات

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصمیم این هیئت برای نحوه برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی پارلمان را تشریح کرد.

به گزارش «نماینده»، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در تشریح تصمیم هیئت رئیسه برای برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس، گفت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس مانند جلسات علنی از زمان درخواست ستاد مقابله با کرونا جلسه حضوری نداشته و تنها برخی از کمیسیون‌ها جلساتی را به‌صورت مجازی برگزار کرده‌اند.

وی افزود: در همین راستا فعلاً تصمیم هیئت رئیسه بر این است که جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس در صحن علنی پارلمان، کمیسیون تلفیق بودجه، کمیسیون اصل نود و سالن مشروطه که فضا برای اینکه نمایندگان به‌منظور رعایت پروتکل وزارت بهداشت با فاصله بنشینند وجود دارد، برگزار شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس ۱۳ کمیسیون تخصصی دارد و تنها ۴ محل برای برگزاری جلسات آنها در نظر گرفته شده است، ادامه داد: مقرر شده با هماهنگی بین کمیسیونها، محل‌های در نظر گرفته‌شده در روزها و ساعات مختلف برای برگزاری جلسات در اختیار اعضای کمیسیون‌ها قرار گیرد.

رنجبرزاده اضافه کرد: کمیسیون‌ها در هفته جاری جلسه حضوری ندارند و جلسات آنها به‌شکلی که مطرح شد، از هفته آینده برگزار خواهد شد.

نظر شما