شناسهٔ خبر: 160574 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی شهادت سردار سلگی را تسلیت گفت

حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با صدور پیامی شهادت سردار برومند سپاه، جانباز شهید سردار حاج میرزا سلگی را تسلیت گفت.

به گزارش «نماینده»،حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت سردار حاج میرزا محمد سلگی از جانبازان دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«آب هرگز نمی‌میرد.حاج میرزا چه کردی، در توسل‌های عاشقانه‌ات، در شب شهادت کوثر رسول الله، که در همان سحرگاه، پهلوی زخمی ات تداعی گر، پهلوی شکسته،مادر سیدالشهداء گردید.

حاج میرزا چه کردی در توسل های عاشقانه ات، با بزرگ جانباز کربلا، که شهره شدی، به روضه های مشک ابوالفضل‌العباس...

حاج میرزا چه کردی با قلب رئوف رهبر معظم انقلاب که عاشقانه  گفت: اکر برای من ممکن بود، برای دیدن این جانباز و شهید زنده به همدان می‌رفتم.

حاج میرزا ، در زمزمه های دلتنگی‌ات از فراق حاج حسین همدانی گفتی، گفتی که دلتنگم، گفتی که در مرصاد خون، در کنار پاهای جاماندهات، خدا را قسم دادی، که خدایا بحق  دست های ابوالفضل و این پاهای بریده، جان از ما نپذیرفتی، اعضایمان را به قربانی امام و مقتدایمان بپذیر و بحق این پاهای بریده معمار کبیر انقلابمان را پشتیبان باش‌.

حاج میرزا، امروز دعایت مستجاب شد، که به درگاهش بارها استغاثه کردی کاش از این هم شهیدتر می شدم، تا پیش او روسفیدتر می شدم، مبارک بادت این وصال ،که تا به امروز هم شهید زنده انقلاب بودی.....

شهادت سردار  برومند سپاه جمهوری اسلامی ایران، جانباز شهید سردار حاج میرزا سلگی را، که به عنوان یکی از ستونهای خیمه سپاه همدان در فرماندهی گردان حضرت ابوالفضل، حماسه های ماندگار آفرید، به محضر رهبر معظم  انقلاب، ملت بزرگ ایران، مردم شریف انصارالمجاهدین همدان و بیت مکرم شهید والامقام و خانواده های شهدا و ایثارگران و همرزمان گرانقدر ایشان تسلیت و تهنیت می‌گویم و از خداوند سبحان مسألت می‌نمایم، بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اوِلیاء و شهیدان و صالحان میهمانشان گرداند و برای ما نیز توفیق ادامه راه ایشان را در پاسداشت راه شهدا و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای سیادت و سربلندیکشورمان را که آرزوی دیرینه تمام شهدای انقلاب بود، عطا نماید.

نظر شما