شناسهٔ خبر: 160508 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

حسینی کیا: معضلات اقتصادی ماحصل همراهی روشنفکرنماها با دشمن است

حسینی کیا/2 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: روشنفکرنماها با بی صبری با دشمن همراهی کردند و معضلات و مشکلات اقتصادی زیادی را به وجود آوردند.

به گزارش «نماینده»، سید جواد حسینی‌کیا درباره راهکارهای عملی برای شناسایی ظرفیت‌های مغفول مانده کشور بنا بر فرمایشات رهبر انقلاب، اظهار داشت: در وهله اول باید واحدهای تولیدی نیمه فعال، فعال شده و به چرخه تولید بازگردند.

وی افزود: در حوزه معدن ظرفیت‌های بسیار زیادی داریم که با استفاده از این ظرفیت‌ها می‌توانیم خلاء نفت را جبران کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان به خوبی استفاده کنیم و سیستم‌های شرکت‌های دانش بنیان باید به روز رسانی شود تا تولیدات آنها صادرات محور و رقابت‌پذیر باشد.

حسینی‌کیا با اشاره به ظرفیت‌های زیادی که کشور در حوزه کشاورزی دارد، تصریح کرد: متأسفانه ما در بخش کشاورزی آب بسیار زیادی را هدر می‌دهیم و بعضاً محصولاتی بدون ارزش افزوده تولید می‌شود و روی دست کشاورزان می‌ماند که باید این رویه اصلاح شود و به خوبی در سال ۹۹ از ظرفیت بخش کشاورزی استفاده شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روشنفکر نماهایی که با بی صبری با دشمن همراهی کردند و معضلات و مشکلات اقتصادی زیادی را به وجود آوردند، اظهار داشت: روشنفکر نماها کسانی هستند که معتقدند برای حل مشکلات کشور باید دنبال غربی‌ها برویم اما راهکار آنان درست نیست و این افراد باید بدانند که نسخه شفا بخش کشور توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از ظرفیت‌های کشور به ویژه شرکت‌های دانش بنیان است.

نظر شما