شناسهٔ خبر: 160444 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

حمایت برخی منتخبان مجلس از پویش "در خانه بمانیم"

صحن مجلس تعدادی از منتخبان مردم در مجلس یازدهم به دعوت گروه رسانه ای نماینده گراف با انتشار یک پیام تصویری ضمن تشکر از مدافعین سلامت، به کمپین درخانه بمانیم پیوستند.

به گزارش «نماینده»، ویروس منحوس کرونا بیش از یک ماه است که سلامت مردم ما را به مخاطره انداخته ، دشمنی  که راه مقابله با آن رعایت بهداشت فردی در خانه و خود قرنطینگی است .

رهبر معظم انقلاب نیز در آستانه سال جدید در پیام نوروزی ضمن تشکر از مدافعین سلامت و نیروهای جهادی فعال در صف اول مبارزه با این ویروس منحوس، مجددا بر رعایت دستورات ستادملی مبارزه با کرونا تاکید کردند.

همچنین بسیاری از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، با راه‌اندازی پویش‌هایی نظیر "در خانه می‌مانیم" و "نه به سفر نوروزی"، خواستار رعایت قرنطینه خانگی توسط سایر هم‌وطنان شده‌اند.

در همین راستا شمارزیادی از شخصیت‌های برجستۀ سیاسی،علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی نیز از شهروندان ایرانی خواسته‌اند امسال از هر گونه دید و بازدید و سفر نوروزی چشم‌پوشی کنند و هزینه آن را صرف امور خیریه نمایند.

اما با وجود این که اکثریت جامعه در قرنطینه خانگی به سر می برند، به نظر می رسد کاسه صبر بسیاری از مردم لبریز شده است و آن ها در دور دوم تعطیلات نوروزی سودای سفر در ذهن می پرورانند.

با توجه به ضرورت های حضور مردم در خانه برای شکست این ویروس منحوس و همگامی مسئولان و منتخبان ملت در پویش "در خانه بمانیم"،  گروه رسانه ای نماینده گراف از نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم دعوت کرده است که با انتشار یک پیام تصویری ضمن تشکر از مدافعین سلامت و کادر درمانی کشور، به این کمپین بپیوندند.

تاکنون  حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی منتخب مردم فلاورجان، حجت الاسلام میر تاج الدینی منتخب مردم تبریز، پروین صالحی مبارکه منتخب مردم  مبارکه، محمد حسین فرهنگی منتخب مردم تبریز، سید صادق طباطبایی نژاد منتخب مردم اردستان، محمد تقی نقد علی منتخب مردم خمینی شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی منتخب مردم شاهین شهر، روبرت بگلریان منتخب مسیحیان ارمنی جنوب ایران، الهام آزاد منتخب مردم نائین، خور و  بیابانک، عبدالکریم جمیری منتخب مردم بوشهر،  آرا  شاوردیان منتخب مسیحبان ارمنی شمال ایران، امیرقلی جعفری بروجنی منتخب مردم بروجن، علی جدی منتخب مردم شیروان، معین الدین سعیدی  منتخب مردم چابهار، حسینعلی شهریاری منتخب مردم زاهدان، مسلم صالحی منتخب مردم اقلید، عفت شریعتی کوه بنایی منتخب زرند و کوهبنان، فاطمه محمد بیگی منتخب مردم قزوین ، رحیم زارع منتخب مردم آباده، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا منتخب مردم سنقر، عادل نجف زاده منتخب مردم خوی ، حجت الاسلام صفری ملک میان منتخب مردم صومعه‌سرا و   احد آزادی خواه منتخب ملایر به این پویش پیوسته اند.

نظر شما