شناسهٔ خبر: 160431 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

پیشنهادات هیئت رئیسه مجلس درباره برگزاری جلسات کمیسیون های تخصصی

عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: در جلسه علنی روز یکشنبه درباره ادامه و نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس تصمیم گیری می شود.

به گزارش «نماینده»،اسدالله عباسی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، درباره تشکیل جلسات کمیسیونهای تخصصی مجلس، گفت: به تبع عدم برگزاری جلسات علنی مجلس به دلیل شیوع کرونا، جلسات کمیسیون های تخصصی نیز  در این مدت در مجلس برگزار نشده است.

وی با بیان اینکه اعضای برخی از کمیسیون های تخصصی از هیئت رئیسه تقاضای برگزاری جلسه را داشتند، گفت: هیئت رئیسه درباره برگزاری جلسات کمیسیون ها سناریوهایی را پیش بینی کرده اما به جمع بندی نهایی نرسیده است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در همین راستا ادامه داد: یکی از این سناریوها این است که با حفظ پروتکلهای وزارت بهداشت محل برگزاری کمیسیون تلفیق، اصل نود و یا سالن مشروطه در اختیار اعضای کمیسیونهایی که تقاضای برگزاری جلسه را دارند، قرار گیرد.

عباسی با بیان اینکه تصمیم گیری نهایی درباره شیوه و محل برگزاری جلسات کمیسیون ها در جلسه بعدی هیئت رئیسه، اتخاذ می شود، گفت: پس از اتخاذ تصمیم نهایی هیئت رئیسه، اعضای کمیسیونها را در جریان آن قرار داده تا جلسات آنها برگزار شود.

نماینده مردم رودسر در مجلس با اشاره به برگزاری جلسه علنی مجلس در روز یکشنبه هفته آینده، اظهار داشت: در این جلسه نیز درباره ادامه و نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس تصمیم گیری خواهد شد.

نظر شما