شناسهٔ خبر: 160424 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما

همکاری سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای

تاکسی سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور آماده همکاری با تأمین کنندگان نیازهای ضروری شهروندان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.

به گزارش «نماینده»،مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با توجه به ضرورت حضور مردم در خانه اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم در پیشگیری از شیوع ابتلا به ویروس کرونا و قطع این زنجیره در این ایام و امن‌ترین نقطه برای مردم در خانه ماندن است.
وی افزود: معاون اقتصادی رئیس جمهوری طی نامه‌ای از وزیر کشور خواست امکانی فراهم شود تا ظرفیت ناوگان حمل مسافر شهری شامل تاکسیرانی شهری برای حمل کالا بکارگرفته شود که اجازه حمل بار و کالا و ارسال مرسولات پستی برای تاکسی‌های مسافری و ناوگان درون شهری به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت موقت از سوی وزارت کشور صادر شد.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: بدین منظور سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور با عنایت به کاهش تقاضا جابجایی مسافر و ضرورت جلوگیری از تردد در شهرها، آماده همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و عرضه کننده مواد غذایی و ملزومات مورد نیاز شهروندان است.
این مسئول بیان کرد: از آنجا که سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی زیر مجموعه و مورد تأئید شهرداری هاست، یکی از امن‌ترین حمل و نقل درون شهری جهت قطع زنجیره تردد در شهرها و توزیع مایحتاج و نیازمندی‌های شهروندان سراسر کشور محسوب می‌شود.
ضامنی ادامه داد: شهروندان می‌توانند درخواست استفاده از تاکسی خود را با سامانه ۱۳۳ اعلام کنند.

نظر شما