شناسهٔ خبر: 160392 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

جمالی نوبندگانی:

مجلس یازدهم قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را اصلاح کند

جمالی2 سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: ایرادهای بسیاری به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم گرفته شد، بنابراین امیدوارم پارلمان آینده در جهت تصحیح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به صورت جدی اقدام کند و فعالانه از روند جلسات خود گزارش دهند.

به گزارش «نماینده» محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار کرد: نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم باید همان‌طوری که در شعارهای انتخاباتی خود اعلام کردند رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

او افزود: مجلس یازدهم باید تحریم‌ها را با همکاری دولت به درستی مدیریت کرده و اوضاع را به گونه‌ای اداره کند که وضعیت اقتصادی کشور سامان یابد، همچنین برخی صنایع در کشور به حالت راکد درآمده و نمایندگان منتخب مردم باید آن را احیا کنند.

نماینده مردم فسا گفت: مجلس یازدهم باید بهبود وضعیت اشتغال را در رأس اولویت‌های خود قرار دهد، همچنین بانکداری اسلامی از مهم‌ترین مسائلی است که  مسیر آن در مجلس فعلی آغاز شده و باید در آینده به صورت جدی روی آن کار شود، چرا که سودهای کلان برخی بانک‌ها تولیدکننده‌های کشورمان را به ورشکستگی کشانده است.

جمالی تصریح کرد: منتخبان مردم در مجلس یازدهم باید به موضوع شفافیت آرا به عنوان یک اصل واجب نگاه کنند، همچنین به ترمیم آیین نامه داخلی مجلس بپردازند.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بیان کرد: ایرادهای بسیاری به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم گرفته شد، بنابراین امیدوارم پارلمان آینده در جهت تصحیح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به صورت جدی اقدام کند و فعالانه از روند جلسات خود گزارش دهند.

جمالی تصریح کرد: مجلس دهم جزو معدود مجالسی بود که طرح مقابله با آمریکا  و تروریست بودن سیستم امنیتی و نظامی آمریکا را کلید زد و لازم است  که مجلس یازدهم این روند را ادامه دهد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: مجلس فعلی کمک بسیاری به بهبود روابط ایران با کشورهای همسایه کرد و امیدوارم که این مسیر در آینده تداوم یابد.

نظر شما