شناسهٔ خبر: 160338 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مجلس و دولت در اجرای گام دوم انقلاب بیشتر تلاش کنند

سیدحسین نقوی حسینی// نماینده ورامین گفت: مجلس و دولت باید در حوزه قانون‌گذاری و اجرا گام دوم انقلاب را بیشتر مدنظر قرار دهند.

به گزارش «نماینده»، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین ، با اشاره به لزوم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: مانیفست حرکت انقلاب اسلامی در گام دوم، در بیانیه‌ای تبلور یافته  که رهبر معظم انقلاب صادر کرده‌اند.

او افزود: ایشان در این بیانیه استراتژی‌ها، تاکتیک و اصول اصلی حرکت انقلاب اسلامی را ترسیم کرده‌اند، بنابراین پرداختن به این استراتژی از وظایف مهم همه قوا و دستگاه‌هاست.

نقوی حسینی تأکید کرد: ما در آغاز راه گام دوم انقلاب هستیم، اما انتظار این بود که با صدور بیانیه مذکور نشست‌ها و تببین‌های بیشتری صورت بگیرد تا دستگاه‌های کشور خود را بیشتر با بیانیه گام دوم انقلاب تطبیق دهند.

او ادامه داد: مجلس و دولت باید در حوزه قانون‌گذاری و اجرا گام دوم انقلاب را بیشتر مدنظر قرار می‌دادند، اما چنین نشد، بنابراین معتقدم نهادهای رسمی و مهم کشور در عمل به این بیانیه موفق نبودند.

نقوی حسینی بیان کرد: امیدواریم دستگاه‌های اجرایی مهم کشور در سال جدید با سر لوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب حرکت بزرگی را رقم بزنند.

نظر شما