شناسهٔ خبر: 160214 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

امیرحسنخانی: برخورد با محتکران نباید زمان‌بر شود

حسن خانی دبیر کمیسیون اصل نود مجلس گفت:‌برخورد با محتکرین باید سریع و قاطع باشد و نباید آنقدر مشمول گذر زمان شود که به فراموشی سپرده شود.

به گزارش   «نماینده»  ، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی، گفت: برخورد با محتکران باید سریع و قاطع باشد و نباید برخورد با آنها آنقدر زمان‌بر باشد که به فراموشی سپرده شود.

وی افزود:‌ما امروز با چند مشکل در کشور مواجهیم، یکی بحث کرونا، یکی بحث تحریم و مشکلات اقتصادی و معیشتی ناشی از آن و دیگر نباید اجازه دهیم محتکران نیز مشکلات مضاعفی را برای مردم به وجود آورند.

دبیر کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: درست است که کرونا یک موضوع جهانی است و محدود به کشور ما نیست اما تحریم‌های اقتصادی موضوعی است که فشارهای زیادی را به مردم ما وارد می‌آورد و ما علاوه بر بحث کرونا مشکلات جدی دیگری را نیز داریم که قابل توجه است.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: باید لوازم کشف شده از محتکران و انبارهای آنها سریعا در اختیار مردم قرار گیرد و مراکزی برای توزیع و عرضه این کالاها به جامعه وجود داشته باشد تا مردم آنها را به قیمت مناسب بتوانند تهیه کنند.

وی در پایان گفت:‌نباید کار به گونه‌ای باشد که اگر کالای از محتکری کشف می‌شود دیگر به بازار عرضه نشود بلکه باید مردم باید ثمره این دستگیری‌ها و برخوردها را که با عرضه کالاهای محتکر شده و چه از طرق دیگر حفظ کنند.

نظر شما