شناسهٔ خبر: 159949 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ

پیام تسلیت حداد عادل در پی درگذشت فاطمه رهبر

حدادعادل و رهبر رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با صدور پیامی درگذشت فاطمه رهبر منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم را تسلیت گفت.

به گزارش «نماینده»، غلامعلی حدادعادل،  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت فاطمه رهبر منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

ان‌لله و ان‌الیه راجعون


خبر درگذشت بانوی ارجمند شادروان خانم فاطمه رهبر را با تاسف و بهت و ناباوری دریافت کردم.
در سال 1382 در انتخابات دوره هفتم مجلس با ایشان آشنا شدم و در دوره های هفتم و هشتم و نهم توفیق همکاری با وی را در مجلس داشتم وشاهدتلاش مخلصانه او در دفاع از اسلام وانقلاب و خدمت به مردم بودم. در انتخابات مجلس یازدهم نیز خانم رهبر در سال 98 عضو فعال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و شورای زنان این ائتلاف بودند و رای مردم تهران را برای ورود به مجلس در دوم اسفند نود و هشت کسب کردند. امید بسیار بود که خانم رهبر با تجربه سه دوره قانونگذاری بتوانند در کنار سایر نمایندگان بویژه خانم های نماینده نقش مهم و موثری در مجلس یازدهم ایفا کنند. اکنون باید با دریغ و اندوه بسیار از فقدان تلخ و تاثرانگیزشان سخن بگوییم و شاهد جای خالی ایشان در مجلس آینده باشیم.
 شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی درگذشت این بانوی فرهیخته و متعهد و مومنه را به همسر ارجمند و خانواده محترمشان و نیز به عموم نمایندگان مجلس یازدهم و خصوصا نمایندگان تهران و اعضای حزب موتلفه اسلامی و شورای مرکزی و دبیر کل محترم آن حزب تسلیت می گویم و برای آن مرحومه در جوار حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا(س) علو درجات و رحمت و مغفرت مسئلت می کنم.
غلامعلی حداد عادل
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

نظر شما