شناسهٔ خبر: 159700 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

نمایندگان مجلس از کرونا آمار غیرواقعی به مردم ندهند

شهریاری عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه آمار وزارت بهداشت فوت 50 نفر بر اثر کرونا را تأیید نمی‌کند، گفت: مسئولین وزارت بهداشت نمی‌خواهند آمار غیرواقعی به مردم بدهند، همکاران نماینده از ارائه آمارهای غیرواقعی درباره بیماری کرونا که موجب ایجاد نگرانی در میان مردم می‌شود پرهیز کنند.

به گزارش «نماینده»، حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آمارهای منتشر شده در رابطه با قربانیان بیمای کرونا در کشور،‌گفت: فوت 50 نفر بر اثر بیماری کرونا آن هم در یک شهر (شهر قم) با آمار وزارت بهداشت همخوانی ندارد و آمار وزارت بهداشت این موضوع را تأیید نمی‌کند.

وی با بیان اینکه آمار وزارت بهداشت از قربانیان بیماری کرونا در کل کشور 12 است،‌ افزود: بنابر این نیست که مسؤولین وزارت بهداشت بخواهند آمار غیرواقعی به مردم بدهند.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: من از همکاران، نماینده و دیگر مسئولین می‌خواهم که اطلاعات غلطی را در رابطه با مبتلایان و قربانیان بیماری کرونا به جامعه منتقل نکنند چرا که موجبات نگرانی مردم را فراهم می‌آورد.

شهریاری خاطرنشان کرد: اگر مردم توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان را رعایت کنند، مشکل خاصی آنها را تهدید نمی‌کند و ان‌شاءالله از این وضعیت عبور خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: با گرمی هوا فعالیت ویروس کرونا هم دیگر خود به خود قطع خواهد شد.

برچسب‌ها:

نظر شما