شناسهٔ خبر: 159371 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

جلسات مجلس در زمان بررسی بودجه سه شیفت می‌شود

صحن مجلس عضو هیأت رئیسه مجلس گفت:‌جلسات علنی مجلس در زمان بررسی لایحه بودجه سال 99 در صحن سه شیفت خواهد بود و مجلس به مدت دو هفته لایحه بودجه را بررسی خواهد کرد.

به گزارش «نماینده»،اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسات علنی مجلس در زمان بررسی لایحه بودجه سال 99 در صحن سه شیفته خواهد شد و نمایندگان در سه نوبت صبح، عصر و شب به بررسی لایحه بودجه خواهند پرداخت.

وی افزود: اولین جلسه علنی مجلس پس از تعطیلات سه هفته‌ای در روز 5 اسفند برگزار خواهد شد و نمایندگان به مدت دو هفته و به صورت سه شیفت به بررسی لایحه بودجه خواهند پرداخت.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه بررسی بودجه در تا روز 19 اسفند به طول خواهد انجامید اظهار داشت: پس از این لایحه بودجه برای اعلام نظر به شورای نگهبان ارسال خواهد شد تا در صورت ایراد شورای نگهبان به لایحه بودجه، ایرادات در هفته پایانی اسفند در مجلس مورد بررسی و اصلاح قرار گیرد.

به گزارش فارس، لایحه بودجه سال 99 که در 17 آذر ماه توسط دولت به مجلس تقدیم شد پس از مطالعه و بررسی در کمیسیون تخصصی و تلفیق، مصوبه تلفیق درباره لایحه بودجه چاپ و در اختیار نمایندگان قرار گرفته تا ضمن مطالعه آن نظرات و پیشنهادات خود را در زمان بررسی لایحه در صحن به مجلس ارائه کنند.

نظر شما