شناسهٔ خبر: 158349 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

نامه نمایندگان مجلس به روحانی درباره ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

روحانی عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از نامه جمعی از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای برگزاری منظم جلسات این ستاد خبر داد.

به گزارش «نماینده»، عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با انتقاد از روند برگزاری جلسات این ستاد، گفت: جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی معمولا هر 15 روز یک بار برگزار می‌شود، اما مدتی است که جلسات آن به‌طور نامنظم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری منظم جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، اظهار داشت: موضوعات مختلفی از جمله زمین‌خواری، رشوه‌خواری، ارتشا و مواردی از این دست در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال پیگیری است، اما جلسات آن برای به نتیجه رسیدن موضوعات به طور منظم برگزار نمی‌شود.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه برگزاری جلسات منظم این ستاد می‌تواند عزم جدی در مسئولان برای مبارزه با فساد ایجاد کند، گفت: متأسفانه فساد از سوی برخی افراد در دستگاه‌های مختلف مانند موریانه به جان افراد رخنه کرده که باید اصلاحات لازم و فوری صورت گیرد.

یوسفیان‌ملا همچنین از نامه جمعی از نمایندگان مجلس به رئیس‌جمهور برای برگزاری منظم جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و افزود: امضاکنندگان این نامه از آقای روحانی خواسته‌اند دستورات لازم را به دولت برای برگزاری منظم جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بدهد.

وی ادامه داد: پیشتر نیز آقای لاریجانی رئیس مجلس به آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور تذکراتی برای برگزاری منظم و متناوب جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی داده بود، تا حدودی این تذکرات کارساز بود و برگزاری نشست‌ها روند خوبی داشت، اما متأسفانه چندی است که جلسات به‌طور نامنظم برگزار می‌شود که آسیب‌زاست.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم جلسات این ستاد به صورت منظم برگزار شود تا شاهد پیگیری امور به شکل مطلوب‌تری باشیم

برچسب‌ها:

نظر شما