شناسهٔ خبر: 158200 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

بررسی شکایت 100 دانشجو از علی مطهری در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

علی مطهری/2 سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از شکایت 100 دانشجو از علی مطهری نماینده تهران خبر داد.

به گزارش «نماینده»،  محمدجواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز پارلمان در جمع خبرنگاران در تشریح نشست اخیر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اظهار داشت:‌ صبح امروز شکایت 100 دانشجو از علی مطهری نماینده مردم تهران به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس رسید.

وی افزود: موضوع شکایت دانشجویان اظهارات اخیر مطهری در روز 13 آبان در دانشگاه شهید بهشتی بود که با توجه به اینکه این شکایت به هیات نظارت رسیده است، در دستورکار قرار گرفته و بررسی می‌شود.

اولین مهمان جلسه امروز کریمی نماینده مردم اراک بود. وزیر نفت شکایتی از اظهارات او در مورد اقدامات آقای زنگنه در هیئت رئیسه هپکو داشت.

وی افزود: آقای کریمی مستنداتی را ارائه داد و مقرر شد هیئتی شامل بنده و ملکشاهی با آقای زنگنه نیز صحبت کنیم و بعد از آن نظر خود را اعلام کنیم.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: در ادامه شکایت شرکت فولاد مبارکه از حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان مورد بررسی قرار گرفت. شرکت فولاد مبارکه شکایتی در مورد اتهاماتی که او در مصاحبه ها به این شرکت وارد کرده است، به هیئت نظارت ارائه داد.

جمالی نوبندگانی گفت: لارگانی نیز اسناد و مدارکی در مورد هزینه کردهای شرکت فولاد در برخی حوزه های انتخابیه ارائه کرد و مقرر شد از شاکی هم دعوت کنیم و مجددا موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

وی با بیان اینکه شکایت سلحشوری از موسوی لارگانی نیز مورد بررسی قرار گرفت،اظهار داشت: موسوی لارگانی مدارکی ارائه داد که اسمی از خانم سلحشوری نبرده و قرار شد این موضوع بررسی و اعلام نظر شود.

این نماینده مجلس افزود: علاوه بر این یکی از شرکت های مسکن مهر در حوزه اتنتخابیه خانم سمیه محمودی از وی شکایت کرده بود، محمودی در هیئت نظارت حضور یافت و مدارکی را ارائه داد و هیئت به این نتیجه رسید که او در حوزه وظایف نمایندگی شان اظهارنظر کرده اند.

جمالی نوبندگانی گفت: در ادامه، شکایت سازمان بازرسی از آقای مقصودی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد مدارک بیشتری از سوی ایشان ارائه شود.

نظر شما