شناسهٔ خبر: 157930 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

بررسی لایحه اصلاح ساختار شهرداری در آبان/ خداحافظی با برخی نیروها

شهرداری معاون شهردار تهران با اعلام اینکه لایحه اصلاح ساختار شهرداری در آبان توسط شورای شهر تهران بررسی می‌شود،‌ گفت: پس از تصویب این لایحه نیروهای شهرداری کاهش می‌یابد.

به گزارش «نماینده»، حامد مظاهریان معاون شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره اصلاح ساختار در شهرداری اظهار داشت:‌لایحه اصلاح ساختار در آبان ماه به صورت لایحه در صحن شورای شهر مطرح می‌شود و اعضای شورا درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه جزئیات اصلاح ساختار در شهرداری منوط به تصمیم اعضای شورای شهر است گفت: اینکه معاونت نیروی انسانی شهرداری و معاونت برنامه‌ریزی یک یا دو مدیر داشته باشند بستگی به تصمیم شورای شهری‌ها دارد.

معاون شهرداری تهران تصریح کرد: البته آنچه مشخص است این بوده که به دلیل ادغام دو معاونت قطعا نیروها کاهش و پست‌ها نیز کم می‌شود. البته بنا بر تعدیل نیرو نیست ولی قراردادهای جدید ممکن است با برخی افراد منعقد نشود.

به گزارش فارس، محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران  مدتی پیش اعلام کرد: شورای شهر تصمیم و اراده‌ زیادی برای اصلاح ساختار دارد، ولی متأسفانه فضا و شرایط به صورتی است که هر اقدام ما را مانع می‌شوند و می‌گویند به دلیل شرایط اقتصادی ملاحظه کنید، البته ما تصمیم داریم برای عدالت و کارآمدی سازمان اقداماتی انجام دهیم.

نظر شما