شناسهٔ خبر: 157734 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

توافق طراحان 7 طرح شفافیت در مجلس برای ادغام این طرح‌ها

حاجی دلیگانی طراحان طرح‌های شفافیت توافق کردند که به جای ارائه هفت طرح شفافیت در مجلس با ادغام این طرح‌ها یک طرح جامع و کامل در این باره به مجلس ارائه شود.

به گزارش «نماینده»، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: طراحان طرح‌های شفافیت صبح امروز نشست مشترکی را در کمیسیون آیین‌نامه مجلس برگزار کردند و در این نشست راهکارهای جمع‌بندی نهایی این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

وی گفت: در این جلسه نقطه نظرات مختلفی از سوی طراحان هفت طرح شفافیت در مجلس مطرح شد و جمع‌بندی کار این بود که طراحان این طرح‌ها نشستی را با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی داشته باشند و از وی خواسته شود تا به این موضوع ورود پیدا کند. 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس اظهار داشت: بنده بر این اعتقادم که اگر آقای لاریجانی دلش بخواهد و اراده‌اش بر این باشد که این موضوع شفافیت به نتیجه برسد می‌تواند بستر هماهنگی‌اش را فراهم کند ، من در این جلسه پیشنهاد کردم که در یک جلسه غیرعلنی ضرورت بحث شفافیت برای نمایندگان تبیین شود. 

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این همه طراحان هفت طرح شفافیت روی این موضوع توافق کردند که این طرح‌ها با هم ادغام شوند و یک متن کامل‌تر و جامع‌تری برای شفافیت تهیه و تدوین شود. 

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس  در پایان گفت: یکی از طرح‌های شفافیت که طرح مشترک بنده و آقای فتحی است در نوبت پنجم دستور کار صحن علنی قرار دارد و اگر این هماهنگی‌ها انجام شود طرح جامعی که از مجموع هفت طرح شفافیت تهیه می‌شود به جای این طرح که در نوبت پنجم صحن علنی است قرار گیرد و ما همین رضایت را داریم که یک طرح جامع در حوزه شفافیت تهیه و به تصویب برسد. 

نظر شما