شناسهٔ خبر: 157694 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

وزارت راه نظارت حداقلی بر بلیت فروشی های اربعین داشته باشد

آزادی خواه/2 رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت: قرار براین نیست چون تقاضای سفر به عراق در آستانه اربعین افزایش یافته نظارتی بر این موضوع انجام نشود، باید نظارت ها در این ایام به حداقل برسد.

به گزارش «نماینده» حجت الاسلام احد آزادی خواه رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس، با اشاره به برخی از نابسامانی ها در فروش بلیط هواپیما برای سفر به عراق در آستانه اربعین حسینی(ع)، گفت: قرار براین نیست چون تقاضای سفر به عراق در آستانه اربعین افزایش یافته نظارتی بر این موضوع انجام نشود، باید نظارت ها در این ایام به حداقل برسد.

وی ادامه داد: اگر شرکت هواپیمایی یا حمل و نقل جاده ای در این ایام قصد سوء استفاده دارد باید وزارت راه و شهرسازی با آنها به شدت برخورد کند و اجازه ندهد بلیت ها حتی یک ریال گران شود و برای مسافران اربعین مشکلاتی ایجاد شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه در روزهای آینده با مسئولان ستاد اربعین و عتبات عالیات درباره برگزاری مراسم اربعین جلسه ای خواهیم داشت، افزود: البته با توجه به اینکه مرز خسروی امسال به روی زائراین اربعین بازگشایی شد، امسال مشکلی از بابت خروج از مرزهای کشور نخواهیم داشت و مرزهای مهران، شلمچه و خسروی آماده و مهیا شده اند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در جلسه ای که با مسئولان ستاد اربعین خواهیم داشت درباره برخی موضوعات از جمله بلیط  های ناوگان هوایی، زمینی،  بیمه ها، سامانه سماح از این مسئولان سئوال خواهیم کرد تا آنها نیز توضیحاتی را ارائه کنند.

نظر شما