شناسهٔ خبر: 157381 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ

در پیامی خطاب به همکاران

قاضی سراج از سازمان بازرسی کل کشور خداحافظی کرد

قاضی سراج// در پیامی خطاب به همکاران قاضی سراج از سازمان بازرسی کل کشور خداحافظی کرد.

به گزارش گروه سیاسی «نماینده»، در پی خداحافظی قاضی سراج از سازمان بازرسی کل کشور، وی پیامی خطاب به همکاران سازمان صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
همکاران گرامی سازمان بازرسی کل کشور
جای بسی خوشحالی و مباهات است که واپسین سال‌های فعالیت کاری خویش در قوه‌قضاییه را در خدمت برادران و خواهران کوشا، صدیق و پاک‌دست سازمان بازرسی کل کشور سپری نمودم و از این همکاری، اندوخته‌ای بس گران‌مایه را در فهرست تجارب خویش به ثبت رساندم، اندوخته‌ای که برجسته‌ترین نقاط آن مربوط به همکارانی است که با اخلاصی وصف‌ناپذیر و ظرفیتی فوق توان عادی، حفاظت از بیت‌المال و نظارت بر مشی صحیح دستگاه‌های اجرایی در کشور را بالاترین وجهه همت خویش قرار داده‌اند.
سازمان بازرسی کل کشور به رغم فراز و فرودهای ناشی از شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور و تجلی آن در احکام و قواعد نهادهایی همچون شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه‌گانه، هیچ گاه وظیفه ذاتی خویش را به بوته فراموشی نسپرد و گامی از مقابله با مفاسد، پس نکشید و در آینده نیز با امید به کاسته شدن موانع راه و کم رنگ شدن تابلوهای ورود ممنوع، همواره با قامتی افراشته، پرچم این مبارزه را بر دوش خواهد داشت.
بر خود لازم می‌دانم تا ضمن قدردانی از همکاری‌های ریاست معزز قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی و همراهی‌های صمیمانه تمامی عزیزان دور و نزدیک در سازمان بازرسی کل کشور، مراتب خالص‌ترین تشکرهای خویش را ابراز نموده و ملتمس دعای خیر و عفو و اغماض در صورت وجود قصور و کوتاهی باشم. سال‌های این همکاری پربار را هرگز فراموش نخواهم کرد و دعاگوی تمامی نیروهای مخلص انقلاب و رهروان خط مقام معظم رهبری هستم.
در سایه توجهات حضرت، ولی عصر (عج) برقرار باشید.
ناصر سراج

منبع: روابط عمومی سازمان بازرسی کشور

انتهای پیام/

نظر شما