شناسهٔ خبر: 156237 - سرویس سایر حوزه‌ها
نسخه قابل چاپ

آشنایی با پارک ریکه تفلیس گرجستان در تور گرجستان

تفلیس پارک ریکه تفلیس گرجستان یکی از زیباترین مکان های تفریحی و دیدنی گرجستان است.

به گزارش «نماینده»، پارک ریکه تفلیس گرجستان یکی از زیباترین مکان های تفریحی و دیدنی گرجستان است. کشور گرجستان با داشتن جاذبه های دیدنی بسیار از جمله کلیساها و مکان های دیدنی توانسته است همواره مقصد اصلی بسیاری از گردشگران در سراسر جهان باشد به همین دلیل اهمیت قابل توجه برای ساخت مکان های دیدنی و تفریحی برای رفاه و آسایش گردشگران در نظر گرفته شده است ‌ . پارک ریکه تفلیس گرجستان با داشتن امکانات رفاهی و چشم اندازهای بی نظیر همواره مورد توجه بازدیدکنندگان بومی  و گردشگران خارجی قرار گرفته است .

این پارک در تور گرجستان آفری باشکوه دارای امکاناتی از جمله می باشد . در ادامه قصد داریم اطلاعات کاملی از آن را برای شما مطرح کنیم تا با شناخت این جاذبه ی دیدنی گرجستان بتوانید از بازدید آن لذت ببرید . موقعیت بسیار مناسب آن سبب شده است که تقریبا همه ی افرادی که به گرجستان سفر می کنند فرصت دست یابی به آن را داشته باشند . اگر شما نیز قصد سفر به این کشور را دارید تحت هیچ شرایطی بازدید از پارک ریکه تفلیس گرجستان را از دست ندهید به آسانی می توانید در برنامه ی سفر خود بازدید از آن را بگنجانید . دسترسی به آن آیان است در ادامه به این مورد اشاره خواهد شد . در آن جا علاوه بر فراهم کردن خاطره های بی نظیر می توانید قشر وسیعی از گردشگران را مشاهد کنید که از سراسر جهان برای بازدید از گرجستان با این کشور سفر کرده اند .

موقعیت جغرافیایی پارک ریکه در گرجستان

پارک ریکه تفلیس گرجستان در قلب شهر تفلیس واقع شده است به همین دسترسی آسانی را برای گردشگران فراهم می کند . این پارک با موقعیت مکانی که دارد همواره به راحتی قابل شناسایی و رسیدن توسط گردشگران خارجی بوده است مسیری که به آن اتصال می شود از همه ی نکات شهر تفلیس بسیار سر راست است . چشم انداز آن کاخ سیاست جمهوری است . در قسمت های بالایی آن می توان شهر تفلیس را زیر پای خود مشاهده کرد . پارک ریکه تفلیس گرجستان در سمت چپ رودخانه ی متکواری واقع شده است .

با استفاده از تله کابین های موجود در این پارک به آسانی می توانید از قلعه ی نارلیکا بازدید کنید . راه دسترسی به این پارک از یک پل شیشه ای و آهنی صورت می گیرد که یک منظره ی فوق العاده ای برای بازدیدکنندگان فراهم می کند ‌ زیبایی های نهفته در درون پارک ریکه تفلیس گرجستان تمام نشدنی است . حتما بازه ی زمانی بسیاری را برای بازدید از آن به خود اختصاص دهید .

تاریخچه ی پارک ریکه ی گرجستان

تاریخ ساخت و تاسیس پارک ریکه تفلیس گرجستان  به سال ۲۰۱۳ برمی گردد که اساس و پایه های ساخت آن به اتمام رسیده و استفاده از آن قابل دسترس بوده است از آن زمان تاکنون امکانات رفاهی فراوانی برای توسعه ی آن در نظر گرفته شده به ویژه با افزایش تردد گردشگران به این مکان دیدنی ساخت و فراهم کردن امکانات آسایشی بیشتر مورد توجه دولت تفلیس واقع شده است پل صلح که یکی از میانبرها برای دسترسی به آن می باشد همواره با توجه به شهرت و عظمتی که دارد سبب اهمیت بیشتر پارک ریکه تفلیس گرجستان گردیده است .

نکات بازدید از پارک ریکه گرجستان

به گزارش سفر باتو ، در هنگام سفر به گرجستان اگر قصد بازدید از پارک ریکه تفلیس گرجستان را دارید بهتر است نکات خاصی  را در نظر داشته باشید ‌ ما در این قسمت قصد آن را داریم به برخی نکات ضروری بازدید از این پارک باشکوه را برای شما ارائه دهیم .

هنگام بازدید خود از پارک ریکه تفلیس گرجستان در تور گرجستان ، بازدید خود را تنها به فضای سبز آن محدود نکنید در این پارک علاوه بر امکانات رفاهی و تفریحی که در اکثر پارک های بزرگ جهان یافت می شود شما می توانید از سالن تئاتر و موسیقی و همچنین موزه ی موجود در آن نیز بازدید کنید . به محض رسیدن به پارک بلیط ورود به این بخش ها را رزرو کنید زیرا معمولا نیاز است در صف های طولانی منتظر بمانید بهتر است بدانید بازدید از آن ها  ارزش این سختی گفته شده را دارد .

به گزارش سفر باتو ، از آن جا که در فصل تابستان بیشترین بازدیدکننده از این پارک را می توان مشاهده کرد . برای حضور در پارک ریکه تفلیس زمان مناسبی را به خود اختصاص دهید تا بتوانید از بسیاری از بخش های آن بازدید کنید .

نظر شما