شناسهٔ خبر: 155827 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

گودرزی: فرستادن نماینده از سوی آمریکا فریبی جدید بود

گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه فرستادن نماینده از سوی آمریکا فریبی جدید بود، گفت: موضع رهبری، نه تنها مایه امیدواری ملت ایران بلکه باعث سرافرازی و اقتدار مسلمانان عالم شد.

به گزارش «نماینده» عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دیدار رهبری با نخست وزیر ژاپن، گفت: موضع رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن قطعاً در تاریخ ما ثبت خواهد شد و یک بار دیگر نشان داده شد که در شرایط تردید، ولایت فقیه گره‌گشاست و رهبری با سخنان خود، راه را بر ما نشان دادند.

وی با بیان این که رهبری قبلاً هم فرمودند من یک انقلابی هستم اضافه کرد:  رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با روحیه انقلابی، یک امید و روحیه جدید را در کالبد جامعه دمید و با این موضع، معادله غرب و آمریکا را بر هم زد چرا که آنها آمده بودند تا ملت را دچار تردید کنند در حالی که رهبری آنها را دچار تردید کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز مردم ژاپن از دولتمردان خود مطالبه می‌کنند و به صراحت می‌گویند کاش شما هم مثل ایران با اقتدار در برابر آمریکا بایستید.

گودرزی خاطرنشان کرد: آمریکا برای رسیدن به اهداف شوم خود مشکلات زیادی را ایجاد کرده به طوری که با اعمال تحریم‌ها، دارو را بر بیمار سرطانی تحریم کرده اما امروز نماینده می‌فرستد تا بستر لازم را برای مذاکره فراهم نماید در حالی که این یک فریب جدید است تا در دل و ذهن مردم تردید جدید ایجاد کند.

وی افزود: رهبری هوشمندانه این تهدید را به یک فرصت تبدیل کرد و فرمودند چطور ممکن است اگر آمریکا و غرب موافق مذاکره و حل مشکلات اقتصادی هستند، امروز دم از حل مشکل می‌زنند و چند ساعت بعد تحریم‌های جدید و سنگینی را تحمیل می کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه رهبری در این دیدار فرمودند ترامپ و آمریکا را شایسته پاسخ هم نمی‌دانیم، اظهار داشت: این موضع رهبری موضعی است که اگر مسئولان و دولتمردان ما در این مسیر حرکت کنند قطعاً فرصت‌سازی برای کشور ایجاد می‌شود چرا که ماهیت استکبار این است که هر چه بیشتر عقب‌نشینی کنیم آنها جلوتر می‌آیند اما کشور ایران در برابر آنها مقاومت کرده و ایستاده است.

گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: موضع رهبری، نه تنها مایه امیدواری ملت ایران بلکه باعث سرافرازی و اقتدار مسلمانان عالم شد و یک بار دیگر درس مقاومت را در عمل به کل دنیا نشان داد.

نظر شما