شناسهٔ خبر: 155426 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

پیشنهاد مهم نمایندگان اصلاح‌طلب به لاریجانی درباره هیئت رئیسه

لاریجانی تعدادی از نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس با حضور در دفتر رئیس مجلس پیشنهادی درباره انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان به وی ارائه کردند.

به گزارش «نماینده»، انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی برای اجلاسیه چهارم روز یکشنبه (5 خرداد) برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، فراکسیون‌های امید، نمایندگان ولایی و مستقلین با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات هیئت‌رئیسه، جلساتی درون فراکسیون برگزار و همچنین در حال رایزنی با سایر فراکسیون‌های سیاسی درباره معرفی کاندیداهای کرسی ریاست مجلس هستند، اما  تاکنون این فراکسیون‌ها، به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند.

اما طبق پیگیری‌های که خبرنگار پارلمانی تسنیم درباره این انتخابات داشته مشخص شده که حدود 8 تن  از نمایندگان عضو فراکسیون امید (اصلاح‌طلبان) و 4 تن از نمایندگان عضو فراکسیون مستقلان ولایی در روزهای گذشته با حضور در دفتر علی لاریجانی رئیس فعلی پیشنهاداتی درباره این انتخابات به وی ارائه کرده‌اند.

یکی از نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم ضمن تائید این خبر گفت: پیشنهادی که این نمایندگان به لاریجانی ارائه کرده اند به نفع 2 طرف است.اما این منبع آگاه از اعلام این پیشنهاد خودداری کرد.

در همین زمینه علیرضا رحیمی عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس نیز به خبرنگار تسنیم گفته است که این تعداد نماینده‌ای که به دیدار لاریجانی رفته‌اند قطعاً ماموریتی از سوی فراکسیون نداشته‌اند و به صورت شخصی با رئیس مجلس دیدار داشته‌اند.

نظر شما