شناسهٔ خبر: 155327 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

مصری: در اشتغال نباید گرفتار اعداد و ارقام بودجه باشیم

مصری/2 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: باید بتوانیم بدون نگاه به بودجه، اعداد و ارقام تسهیلات دولتی و از 1600 هزار میلیارد تومان نقدینگی که دست مردم است اشتغال ایجاد کنیم ضمن اینکه که اشتغال با تسهیلات و اعداد و ارقام دولتی و بودجه درست شدنی نیست.

به گزارش «نماینده»، عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با بیان این که ما خود اقتصاد را گم کرده‌ایم گفت: باید بتوانیم بدون نگاه به بودجه و اعداد و ارقام تسهیلات دولتی و از 1600 هزار میلیارد تومان نقدینگی موجود کشور که دست مردم است اشتغال ایجاد کنیم.

وی افزود: اشتغال با تسهیلات و اعداد و ارقام دولتی و بودجه درست شدنی نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با اشاره به ظهور روزانه انواع سلاطین اقتصادی در کشور اظهار داشت: همه این سلطان‌ها، سود را در واردات دیده‌اند و پولشان را آنجا برده‌اند. 

مصری خاطرنشان کرد: واردات یعنی سفته و بازی و اگر ما در تولید مشکل داریم برای آن است که این موضوع سودده نیست ولی اگر تولید سودده باشد نقدینگی را به خود جذب می‌کند. 
 
وی با بیان اینکه ما راه را گم کرده‌ایم گفت: تا به مسیر درست بازنگردیم و تا تولید کننده نتواند نفس بکشد نمی‌توانیم مشکل اشتغال را حل کنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: هم اکنون واردات ممنوع شده زیرا ارزی نیست و در این شرایط فراهم کردن مواد اولیه هم برای تولید کننده مشکل شده است، الان تولید کننده مواد اولیه اش را از کجا تامین کند.

برچسب‌ها:

نظر شما