شناسهٔ خبر: 154862 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان لازم‌الاجرا است

حاجی بابایی2 رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ۴۰۰ هزار تومان برای بسیاری از کارمندان ارزشمند است و به آن نیاز دارند، چرا که انتظار داشتند تا در فروردین ماه این مبلغ را دریافت کنند.

به گزارش «نماینده»، حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان  در جلسه علنی امروز (دوشنبه) پارلمان طی تذکری با استناد به مواد ۱۸ تا ۲۲ آئین‌نامه داخلی مجلس، اظهار داشت: هیئت رئیسه مجلس باید از مصوبات مجلس در محاوره‌های عمومی دفاع کند؛ ما مصوبه‌ای در خصوص افزایش حقوق کارمندان دولت داشتیم اما شاهد آن هستیم که هر روز یک مسئول دولتی در این خصوص صحبت می‌کند و صحبت‌های متناقضی درباره نحوه اجرای آن مطرح می‌شود.

وی افزود: در حالی که قانون مصوب مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان در سال جاری کاملاً روشن است، مسئولان دولتی اظهاراتی متناقض دارند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: خواهشمندم تا هیأت رئیسه مجلس بر این موضوع تأکید کند تا دیگر شاهد این صحبت‌ها نباشیم زیرا ۴۰۰ هزار تومان برای بسیاری از کارمندان ارزشمند است و به آن نیاز دارند، چرا که انتظار داشتند تا در فروردین ماه این مبلغ را دریافت کنند.

در ادامه مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: حرف شما درست است و دولت باید دقت لازم را داشته باشد زیرا قانون مجلس شوخی‌بردار نیست؛ آنچه در خصوص حقوق در سال جاری تصویب شده، لازم‌الاجرا است.

نظرات مخاطبان 0 1

 • ۱۳۹۸-۰۲-۰۲ ۱۳:۳۴ 0 0

  می بایستی مسببان عدم اجرای قانون توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دستگاه قضایی معرفی و محاکمه گردند.
                

نظر شما