شناسهٔ خبر: 154807 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

سردار اشتری: 30 هزار نیروی کمکی به مناطق سیل‌زده اعزام کردیم

اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیش از 30 هزار نیروی کمکی را برای استقرار امنیت و همچنین امدادرسانی به مردم سیل‌زده به استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان و دیگر مناطق اعزام کردیم.

به گزارش «نماینده»، جشنواره «جوان سرباز» به میزبانی نیروی انتظامی و با معرفی سربازان منتخب نیروهای مسلح از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه جشنواره جوان سرباز در پاسخ به پرسش فارس در خصوص اقدامات ناجا در مناطق سیل‌زده، اظهار داشت: نیروی انتظامی از دقایق اولیه سیل در مناطق مورد نظر حضور داشت و با اطلاع‌رسانی در جاده‌ها، شهرها و روستاها اولین  امدادرسان موجود در مناطق بود چرا که در آماده‌باش طرح نوروزی قرار داشت. 

فرمانده نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی نیروی انتظامی در تأمین امنیت پرداخت و تصریح کرد: تامین امنیت مناطق سیل‌زده نیز در دستور کار ناجا قرار گرفت تا مردم با آرامش پیگیر امور خود باشند؛ همچنین در ادامه از ظرفیت مامورانمان برای امدادرسانی و نجات مردم استفاده کردیم. 

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور اعلام کرد: همکاران بنده در اقصی‌نقاط مناطق سیل‌زده در استان‌های گلستان، خوزستان، لرستان حضور مستمر داشته و بیش از 30 هزار نیروی کمکی به این مناطق اعزام شد تا بتوانند به مردم سیل‌زده کمک کنند. 

وی با بیان اینکه مشکل خاصی در این مناطق نداشته‌ایم اظهار داشت: جرائم نسبت به روزهای معمول نیز در این مناطق کاهش داشته است. 

این خبر در حال تکمیل است... 

نظر شما