شناسهٔ خبر: 154755 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

ابطحی: درخواست تفحص از مجلس هنوز به جایی نرسیده است

ابطحی/2 نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: درخواست تحقیق و تفحص از مجلس از یک سال گذشته مطرح است ولی هنوز به جایی نرسیده است.

به گزارش «نماینده»،  محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان طی تذکری خطاب به رئیس مجلس، اظهار داشت: درخواست تحقیق و تفحص از مجلس از یک سال گذشته مطرح است، شما هم دستور بررسی دادید ولی هنوز به جایی نرسیده است.

وی افزود: فکر نمی‌کنم درخواست تحقیق و تفحص از مجلس به این مجلس برسد در حالی که افکار عمومی باید در جریان این موضوع قرار بگیرد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذکر دیگری گفت: طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه و مقابله با آمریکا هنوز از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به صحن نیامده در حالی که امروز باید به هیات رئیسه می آمد ولی هیچ تذکری به این کمیسیون داده نشده است.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: در این زمینه به کمیسیون تذکر داده شده اما کار آنان طولانی شده است، این کمیسیون روز گذشته جلسه مفصلی داشت و این موضوع را دنبال کرد لذا براساس قانون باید ظرف سه روز این طرح به صحن مجلس می آوردند.

نظرات مخاطبان 0 1

 • ۱۳۹۸-۰۱-۲۶ ۲۲:۰۵ 0 0

  می بایستی تمامی آقازاده های لجن امریکایی از ایران اخراج گردیده و پاسپورت ایرانی شان توسط دولت و با حمایت نمایندگان مجلس ابطال گردد.
                

نظر شما